گوش هواداران از اینکه "از بچگی هوادار استقلال بوده‌ام" پر است

مثل بیشتر انتصاب‌هایی که در ورزش ایران صورت می‌گیرد امروز فردی به نام سهیل گوهری از اتومبیلرانی آمد و مدیر روابط عمومی استقلال شد.تا اینجا مشکلی نیست،اما وعده‌های که این دوست عزیز ما داده کمی نگران کننده است.

سهیل گوهری را حداقل من یکی نمی شناسم.ایشان امروز حکم گرفتند و فقط دقایقی پس از گرفتن این حکم شروع به وعده دادن کردند:«می خواهیم هوادار خبر راست و درست را از خودمان بشنود.»

جمله ای آشنا که تقریبا هر فردی که پایش به روابط عمومی رسیده از همان روزهای اول تلاش خودش را کرده تا این اتفاق را به حقیقت نزدیک کند اما سرانجام کار چیزی غیر از این بوده است.سهیل گوهری عضو کمیته ورزش شورای شهر بوده و برای مدتی هم با هیات اتومبیل رانی استان تهران همکاری کرده است! این ها به کنار؛آقا سهیل که حقوقدان هستند و کارشناسی ارشد حقوق خوانده اند فرموده اند که از روی سکوها آمده،یک هوادار است و از بچگی عاشق استقلال بوده است!

بدون تعارف گوش هواداران از این شعارها پر است.اما خب ما رسانه ای ها از شعارهایی که امروز دادید استقبال می کنیم،همین که گفتید عصر،عصر پنهان کاری نیست و نمی شود چیزی را از مردم مخفی کرد.یا اینکه باید همه چیز کاملا شفاف باشد.بسم الله.ما می گوییم اصلا کاری به اتفاقاتی که تا به امروز افتاده نداریم اما از این پس هوادار پاسخ می خواهد و انتظارش این است طبق وعده شما در جریان اتفاق های باشگاه قرار بگیرد.اتفاق هایی که مستقیم،راست و درست از زبان خود شما شنیده شود.

ما منتظر می مانیم و امیدواریم وعده هایی که داده اید در حد همان وعده باقی نماند.ما شناخت زیادی از شما نداریم و آدم های زیادی هم به باشگاه آمده اند و رفته اند اما هر کاری می کنیم ته دلمان نگرانیم.نگران اینکه تجربه شما در هیات اتومبلیرانی کجا و باشگاه استقلال کجا؟ هی می خواهم رابطه ای بین این دو رشته پیدا کنم اما موفق نمی شوم.اصلا بی خیال،دیگر چه خبر؟ راستی دست فرمان تان که خوب است؟

251 251

کد خبر 1408108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۶:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۱۹
    3 0
    واس پرسپولیس هم همینطوره