بیمارستان بعثت از پذیرش بیماران مبتلا به کرونا خارج شد

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بیمارستان‌ بعثت سنندج از پذیرش مبتلایان به کرونا در رده سنی بزرگسالان خارج شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، آرزو فلاحی اظهار کرد: بیمارستان‌ بعثت سنندج که بخشی از فضای درمانی خود را به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده بود امروز از پذیرش بیمار بزرگسال مبتلا به این ویروس خارج شد.
 وی با بیان اینکه دیوارهای حائل بین بخش‌های بستری بیماران مبتلا به کرونا برداشته شد، افزود: در حال حاضر ۲ خانم باردار، ۲ کودک سه ساله و هفت ساله مبتلا به کرونا که بیماری زمینه‌ای نیز دارند در این بیمارستان بستری هستند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان تصریح کرد: بیمارستان توحید و کوثر سنندج در حال حاضر به بیماران مبتلا به کرونا اختصاص یافته است که امیدواریم بزودی همین روند در بیمارستان کوثر اجرایی شود.
دکتر فلاحی خطاب به شهروندان گفت: با توجه به استمرار بیماری کرونا و تغییر ماهیت مداوم این ویروس در مکان‌های عمومی و به محض خروج از منزل از ماسک استفاده کنید.
وی با اشاره به اینکه  تا اطلاع ثانوی ملاقات همراهان و بستگان بیماران در همه بیمارستان‌های استان ممنوع است، عنوان کرد: این امر به منظور حفظ ایمنی بیماران و پیشگیری از همه‌گیری ویروس کرونا در سطح جامعه ضرورت دارد.

48

کد خبر 1409058

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =