چه کسی پشت صحنه تخریب رابطه دولت و مجلس جدید است؟ /سلیمی‌نمین: نماینده خیرخواه به دنبال استیضاح روحانی نمی‌رود

عباس سلیمی نمین، فعال سیاسی اصولگرا می‌گوید: مسائلی همچون طرح سوال از رئیس جمهور و یا استیضاح از سوی نمایندگانی مطرح می‌شود که فهم درستی از شرایط کشور و منطقه ندارند.

به گزارش خبرآنلاین، عباس سلیمی نمین تحلیلگر سیاسی اصولگرا در بخشی از گفتگوی تفصیلی خود با خبرگزاری خبرآنلاین در واکنش به اقدامات برخی از نمایندگان مجلس در تخریب رابطه دولت و پارلمان، اظهار داشت: برخی از عناصر سطحی سیاسی که در مجلس حضور دارند، تحت تاثیر آقای احمدی نژاد تلاش می‌کنند که رابطه دولت و مجلس را خراب کنند. این افراد با ایجاد تقابل میان این دو قوه می‌خواهند اهداف خود را به پیش ببرند.

در همین رابطه بخوانید؛

روایت افشاگرانه سلیمی‌نمین از خط نفوذ احمدی‌نژاد در مجلس یازدهم

مهدی چمران: نقد دولت باید بر پایه عقل، منطق و انصاف باشدوی تأکید کرد: باید توجه کنیم نقد با تخریب بسیار متفاوت است. اما در همین مجلس یازدهم افرادی حضور دارند که تلاش می‌کنند با طرح مسائلی همچون «سوال از رئیس جمهور» و حتی «استیضاح» رئیس دولت، به اختلافات این دو قوه بیش از پیش دامن بزنند؛ زیرا در همین فضا است که مجلس تضعیف شده و اهداف فردی مانند آقای احمدی نژاد اجرایی می‌شود.

سلیمی نمین تصریح کرد: من به صراحت می‌گویم این دسته از نمایندگان مجلس یازدهم خیرخواه کشور نیستند و قطعا فهم درستی از شرایط کشور و حتی منطقه نیز ندارند.

27219

کد خبر 1409353

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =