بارگیری شمش آهن در ایستگاه راه آهن رشت آغاز شد

مدیرکل راه آهن شمال ۲ حمل مواد اولیه کارخانجات گیلان با استفاده از امکانات ریلی را مورد اشاره قرار داد و گفت: بارگیری شمش آهن در ایستگاه راه آهن رشت آغاز شد.

به گزارش خبرآنلاین از رشت : غلامحسین ولدی با تأکید بر حمل کالاهای تولید شده و مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات گیلان با استفاده از امکانات ریلی اظهار داشت: بارگیری شمش آهن در ایستگاه راه آهن رشت آغاز شد.

مدیرکل راه آهن شمال ۲  ارزان بودن شیوه حمل و نقل ریلی در راستای رهنمودها و تأکیدات مقام معظم رهبری و تحقق شعار جهش تولید را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: از روزهای نخست بهره‌برداری راه آهن در استان گیلان عملیات تخلیه شمش آهن آغاز شد.

ولدی با بیان اینکه بارگیری این نوع کالا و کالاهای ریل پسند با ایجاد زیرساخت‌های لازم در ایستگاه آغاز شده است تصریح کرد: محموله شمش آهن متعلق به مجتمع ذوب آهن فولاد خزر استان گیلان است که به منظور صادرات دریایی به بندرعباس حمل می‌شود.

وی موضوع تازه تأسیس بودن راه آهن در استان گیلان را نیز مورد توجه قرار داد و ضمن اشاره به بحث بارگیری شمش آهن در ایستگاه راه آهن رشت خاطرنشان کرد: نخستین پارت این محموله توسط ۱۴ واگن لبه کوتاه حمل می‌شود.

مدیرکل راه آهن شمال ۲ در تشریح موضوع بارگیری نخستین محموله شمش آهن در ایستگاه راه آهن رشت نیز مطالبی بیان داشت و تصریح کرد: حجم کل محموله ۶۰ هزار تن برآورد شده که در پارت نخست، به شکل تقریبی ۸۰۰ تن شمش بارگیری شده است.

46

کد خبر 1409468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =