سردار معروفی: از طرف ‌سپاه ‌از تلاش جهادگونه مدافعان سلامت خاضعانه قدردانی ‌می‌کنم‌

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: پرستاران و پزشکان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا نمونه بارز جهاد فی سبیل‌الله در عصر امروز هستند.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : سردار حسین معروفی امروز ظهر در دیدار رئیس و معاونان دانشگاه علوم پزشکی کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت و شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: امروز برای عرض خدا قوت به محضر شریف کادر درمان به‌عنوان افراد در خط مقدم جبهه سلامت حضور در این مکان حضور یافتم.

وی با بیان اینکه اعتقاد قلبی داریم که در پنج ماهه گذشته مجموعه سلامت یک جهاد را انجام دادند گفت: سیستم نظام سلامت با اعتقاد کامل وارد عمل شده تا امید به جامعه برگردد و جهاد فی سبیل‌الله را انجام می‌دهند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه آقا فرمود فردی که در این راه بمیرد به شهادت رسیده است چرا که برای حفظ جان و اعتقادات کشور تلاش کردند افزود: ویروس منحوس و مرموز امید را از جامعه می‌گیرد.

وی با بیان اینکه جامعه و مردم ما نعمت سلامت و قدر مدافعان سلامت را می‌دانند خاطرنشان کرد: سلامت و امنیت دو نعمت مجهول هستند که امروز جامعه بیش از هر زمانی به این نعمت الهی پی برده است.

سردار معروفی با اشاره به اینکه امروز ایثار همانند دوران دفاع مقدس دیدنی شده است گفت: پرستاران و کادر درمان با ایثار کامل برای حفظ جان مردم در بیمارستان‌ها تلاش می‌کنند و اگر از همان روز اول همه رعایت می‌کردند امروز مشکلات ما کمتر بود.

وی با بیان اینکه در این جهاد همه مسئول بوده و همه مورد امتحان الهی قرار گرفته‌اند افزود: اینگونه نیست که فقط مردم و یا فقط مسئولان مورد امتحان باشند بلکه همه آحاد جامعه در این جهاد مورد امتحان الهی قرار دارند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با تاکید بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تصریح کرد: پرستاران و پزشکان امروز خود را وقف سلامت مردم کردند و خود را ماه‌ها از دیدار بستگان بسیار نزدیک خود محروم کردند.

وی با اشاره به اینکه دوباره ایثار را از نزدیک به چشم دیدم و این ایثار جای قدردانی زیاد دارد گفت: از طرف مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان کرمان از تلاش جهادگونه آنها قدردانی خاضعانه می‌کنم.

سردار معروفی با بیان اینکه تا زمانی که نیاز باشد در کنار کادر درمان و مدافعان سلامت در استان هستیم افزود: مشکل مردم در هر زمینه‌ای باید حل شود و مهم است که سلامت مردم حفظ شود.

وی با اشاره به اینکه نگاه ما در خدمات‌دهی به مردم اعتقادی است و هیچ نگاه سیاسی و مذهبی نداریم اظهار داشت: در سپاه فقط به خدمت و نوکری به مردم فکر می‌کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سوگند روز اول پزشکان و پرستاران کشور امروز عملیاتی شده است و مردم امروز کادر درمان را با تمام وجود دوست دارند گفت: بیماری کرونا باید مدیریت شود و معلوم نیست چه زمانی این ویروس به اتمام می‌رسد.

وی با اشاره به اینکه ۲۵۴ کارگاه تولید ماسک در ابتدای شیوع ویروس در استان راه‌اندازی شده است خاطرنشان کرد: آمادگی کامل داریم که در این زمان دوباره کارگاه‌ها فعال شود و تولیدات ماسک در هر جایی که لازم است توزیع شود.

46

کد خبر 1409471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =