از واگذاری سهام هپکو به شستا در حد اخبار منتشر شده مطلع هستیم / پیگیری موضوع در نشست با رئیس سازمان خصوصی سازی

تصمیم واگذاری سهام هپکو به شستا بدون اطلاع مسئولان استان اتخاذ شده و ما نیز در حد اخبار منتشر شده در جریان این موضوع هستیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار مرکزی در گفتگوی اختصاصی با خبرآنلاین به این مطلب تاکید کرد و گفت: بعید به نظر می رسد این تصمیم در جلسه هیئت دولت مطرح شده باشد ، چراکه بحث واگذاری ها طبق روال معمول در سازمان خصوصی سازی عنوان می شود.
سعید فرخی از نشستی که امروز پیرامون این موضوع با رئیس سازمان خصوصی سازی خواهد داشت ، خبر داد و افزود : با توجه به اینکه پیش از این واگذاری مالکیت و مدیریت هپکو به ایمیدرو مطرح بود و اعلام هم شد ، اینکه به چه دلیل این تصمیم تغییر و احتمالا منتفی شده را در این نشست پیگیری خواهم کرد و در صورت صحت موضوع ، باید اطلاعات دقیق تر درباره آن ارائه شود .
وی تصریح کرد : اگر این تصمیم نهایی شده باشد و در روزهای آینده رسما اعلام شود ، باید نحوه و شرایط این واگذاری نیز مشخص شود و اینکه شستا به عنوان مالک جدید سهام عمده هپکو چه برنامه کاری در زمینه تولید ، تامین سرمایه در گردش و حل بخشی از مشکلات این واحد صنعتی خواهد داشت .
معاون استاندار مرکزی ادامه داد : این موضوع با جدیت از سوی مسئولان استان پیگیری خواهد شد و قطعا با مدیران شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیز نشستی خواهیم داشت ، تا این مسائل مشخص و تعیین تکلیف شود و موظف به انجام تعهدات خود باشد.

46

کد خبر 1409640

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =