آیین تقدیر از بانوان شاغل در برق لرستان

به مناسبت هفته حجاب و عفاف از بانوان شاغل در برق لرستان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، به مناسبت هفته حجاب و عفاف از بانوان شاغل در حوزه ستادی  توسط مدیرعامل برق لرستان تقدیر و قدردانی شد.

مدیرعامل برق لرستان در این مراسم اظهار کرد: امروزه بانوان مسلمان و شاغل فعال در عرصه های اجتماعی در کنار انجام وظایف محوله با حفظ حجاب و رعایت موازین دینی و شرعی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت کشور دارند.

فریدون خودنیا با اشاره به اینکه حجاب و عفاف از آموزه های دین مبین اسلام و شان شوکت بانوان است که در سیره ائمه اطهار (س) و بویژه الگوی زنان جهان اسلام حضرت زهرا (س) تجلی یافته است ، ابراز داشت: حجاب زن همانند صدف که گوهری را در بر می گیرد سدی محکم در برابر امیال شیطانی است.

وی با اینکه حجاب و عفاف برای زنان  مصونیت بخش است، خاطرنشان کرد: امام خـمینی(ره) درباره حـجـاب و عفاف می‌فرماید که توجه داشته باشید که حجابی که اسلام قرار داده است، بـرای حفظ ارزش‌های شماست و بنابراین رعایت حجاب و عفاف موجب ایجاد جامعه سالم و مصون از آسیب‌های اجتماعی می‌شود.

 در ادامه این مراسم دبیر شورای فرهنگی شرکت توزیع برق استان لرستان  گفت: آیات متعددی از قرآن کریم بر رعایت حجاب و عفاف در جامعه دلالت دارند و حجاب و عفاف به‌عنوان دو ارزش در جامعه بـشری و به‌ویژه جوامع اسلامی مطرح اسـت

مهدی حیدری زاد گفت: ما اگر بتوانیم عفاف و حجاب را همانگونه که دین مطرح کرد ادامه داده و حفظ نماییم یقیناً در تمام شئونات موفق خواهیم بود و هر جامعه ای که عفیف تر بود موفق تر نیز بوده است.

 وی افزود: این مراسم در تمامی مدیریت های توزیع برق شهرستان ها  نیز برگزار گردید.

۴۶

کد خبر 1410048

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =