نماینده مردم شیروان: دولت خدمت رسانی به مناطق محروم مرزی را در اولویت قرار دهد

نماینده مردم شیروان در مجلس یازدهم گفت: نقاط مرزی خراسان شمالی محروم‌ترین نقاط استان هستند و با توجه به اهمیت موضوع مهاجرت و پایداری سکنه در روستا، باید خدمت رسانی به نقاط مرزی خراسان شمالی در اولویت باشد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان شمالی : علی جدی در نشست شورای برنامه‌ریزی خراسان شمالی امروز با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب خدمات بسیار ارزنده را به مردم ارائه کرده است اظهار داشت: علی‌رغم ارائه خدمات ارزنده به مردم کشور پس از انقلاب، اما ساختار بودجه نویسی در کشور دارای اشکالاتی بوده است که به دنبال توسعه نامتوازن به وجود آمده است .

وی هدف از اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی را جبران توسعه نامتوازن در کشور عنوان کرد و افزود: متاسفانه در پی نقصان ساختار بودجه نویسی در کشور، برخی از استان‌ها و نقاط ایران از توسعه خوبی برخوردار هستند اما برخی استان‌ها نیز همچنان از توسعه و امکانات محروم می‌باشند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی تشخیص صحیح محرومیت، بهره‌وری بالا از پروژه‌ها و همچنین سرعت عمل را سه اولویت مهم در اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی عنوان کرد و در این باره گفت: متاسفانه اتلاف سرمایه در برخی از پروژه‌ها در کشور بسیار بالا است و این مهم به دلیل اینکه مردم در صحنه هستند و از نزدیک جریان را دنبال می‌کنند، نارضایتی عمومی را به همراه دارد.

وی با بیان اینکه سرعت عمل در اجرای پروژه‌ها باید بالا برود خاطرنشان کرد: متاسفانه روند اجرای برخی از پروژه‌ها آنقدر طولانی می شود که حلاوت اتمام پروژه برای مردم شیرینی واقعی را نداشته و مردم نسبت به آن بی تفاوت می‌شوند.

جدی در پایان با تاکید بر اینکه نقاط مرزی خراسان شمالی محروم‌ترین نقاط استان هستند اضافه کرد: با توجه به اهمیت موضوع مهاجرت و پایداری سکنه در روستا، باید خدمت رسانی به نقاط مرزی خراسان شمالی در اولویت باشد.

48

کد خبر 1410242

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =