استقلال از سه پنجره نقل و انتقالات محروم شد

ایلنا نوشت: باشگاه استقلال تهران در حکم فیفا از فعالیت در سه پنجره نقل و انتقالات پیش رو محروم شده است.

باشگاه استقلال تهران از حکم فیفا از فعالیت در سه پنجره نقل و انتقالات پیش رو محروم شده است. باشگاه پرطرفدار تهرانی به دلیل شکایت رسمی بویان نایدنوف، بازیکن مقدونیه‌ای پیشین این باشگاه به فیفا با این محرومیت رو به رو شده است.

باشگاه استقلال از فیفا درخواست کرده بود تا از محل درآمدهای ایم باشگاه در فیفا طلب بویان پرداخت شود که با موافقت هم رو به رو شده بود اما عدم پرداخت سبب شد تا حکم نهایی به سود این بازیکن صادر شود.

استقلال تا شانزدهم تیرماه فرصت داشت با پرداخت مطالبات این بازیکن و دریافت رضایتش از محرومیت فیفا بگریزد اما نامه‌ای که هفته گذشته به دست این باشگاه رسیده نشان می‌دهد تسویه حسابی صورت نگرفته و آنها از فعالیت در پنجره نقل و انتقالات طی سه فصل آتی محروم خواهند بود.

استقلال در حالی با این محرومیت بزرگ درست چند هفته مانده به آغاز نقل و انتقالات تابستانی رو به رو شده است که مدیران این باشگاه از جمله احمد سعادتمند با اطمینان به هواداران اعلام کرده بودند در پرونده شکایت‌ها خطری این باشگاه را تهدید نمی‌کند.

سعادتمند مدتی پیش در پاسخ به این سوال که آیا بویان می‌تواند استقلال را با محرومیت مواجه کند گفته بود: مشکل بویان را از طریق مطالبات فیفا و همچنین مقداری از طریق حساب خودمان در حال حل کردن هستیم.

به غیر از بویان استقلال شاکیان دیگری در فیفا دارد که هر کدام از آنها با دریافت حکم نهایی از کمیته انضباطی این نهاد می‌توانند این باشگاه را با یک محرومیت بزرگ رو به رو کنند.

256 251

کد خبر 1410537

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • ۱۶:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  1 0
  حاجی فتل خبر داشت که باشگاه بدهی انباشته و معوقه زیادی دارد به همین خاطر هنوز نیامده به بهانه بیماری کرونا استعفا داد! اگر اوضاع باشگاه گل و بلبل بود حاجی فتل حاضر نمی شد استعفا بدهد و صندلی ریاست را ترک کند تا اینکه نوبت به سعادتمند برسد! در شرایط حال حاضر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و داشتن زیان انباشته پذیرش مسئولیت مدیرعاملی یعنی خودکشی! مگر اینکه قصد مشهور شدن و دریافت حقوق و مزایای بالا را داشته باشیم!
 • م IR ۱۹:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  3 0
  وزیر ورزش خواست بعد از اتمام وزارتش هم سوختن استقلال رو تماشا کنه
 • IR ۲۰:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  2 0
  منتظر کامنت باران دوستان لنگی هستیم ...
 • IR ۲۱:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۵
  1 0
  فیفای پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم