۵۱هزارمتر مربع از اراضی ملی در روستای گورزین قشم رفع تصرف شد

مسئول یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دراجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر احقاق حقوق مردم جزیره قشم افزون بر ۵۱هزار و ۲۸۶ مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم واقع در روستای گورزین این جزیره رفع تصرف شد.

به گزارش خبرآنلاین از قشم : مصطفی مازندرانی  با اعلام این مطلب افزود: ارزش تقریبی این قطعه زمین از اراضی رفع تصرف شده از سوی کارشناسان افزون بر ۲۰ میلیارد و۱۵۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال براورد شده است.  
وی با اشاره به اینکه این قطعه زمین در محدوده خارج از طرح هادی روستای گورزین قرار دارد، تصریح کرد:  رفع تصرف این قطعه زمین در راستای شرح وظایف کاری و تکلیف قانونی این یگان و در اجرای دستور کتبی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان قشم انجام شد.
مسئول یگان حفاظت از اراضی ملی  و دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت:  این  یگان براساس قانون و در اجرای دستور دادستان  دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پس از انجام استعلامات مورد نیاز نسبت به رفع تصرف این قطعه زمین اقدام کرده است. 
مازندرانی با تقدیر از حمایت های بی شائبه رییس هیات مدیره و مدیرعامل معزز سازمان منطقه آزاد قشم و حمایت های قانونی  دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم از اقدامات این یگان از همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان، مشاور و مدیرکل  حوزه مدیرعامل و مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان منطقه آزاد قشم  تقدیر و تشکر کرد.

46

کد خبر 1410666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =