رفع مشکلات واحدهای تولیدی با جدیت پیگیری ‌می‌شود

استاندار قزوین گفت: در سال جهش تولید بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان جدی هستیم و نهایت تلاش خود را در این خصوص به کار می‌گیریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین گفت: دستگاه‌ها و سازمان‌های اجرایی قزوین تمام توان خود را به کار می گیرند تا واحدهای تولیدی این استان بتوانند در این شرایط سخت به حیات خود ادامه دهند و در عرصه تولید کشور نقش آفرین باشند.
او با اشاره به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و کارگروه اقتصاد مقاومتی استان قزوین، گفت: خوشبختانه اکثر تصمیماتی که برای حل مشکلات صنایع استان اتخاذ شده به نتیجه رسیده، ولی برخی مشکلات صنعت استان نیازمند پیگیری از خارج استان است.
جمالی پور گفت: مصمم هستیم مشکلات واحدهای تولیدی استان قزوین را به عنوان یک اصل پیگیری و مرتفع کنیم البته شرایط هر واحد تولیدی با یکدیگر متفاوت است.
استاندار قزوین اضافه کرد: مشکل برخی واحدهای تولیدی استان امور بانکی است که گاهی مانند شرکت برلیان از پیچیدگی زیادی برخوردار می‌شود و تاکنون چندین جلسه با بانک تجارت برای رفع مشکل آن گذاشته‌ایم و امیدواریم به نتیجه برسیم.
جمالی پور گفت: متاسفانه برخی از تصمیمات ما زمانبر است و نیازمند اغناسازی مدیران و برگزاری جلسات متعدد و متنوع با دستگاه‌های مختلف و بانک مرکزی است تا بتوان مشکلات ارزی و بانکی یک واحد تولیدی را حل کرد.

او بیان کرد: تصمیم گیری در مورد مشکلاتی که در اختیار استان است از قبیل مسایل برق، آب، گاز و ... واحدهای تولیدی در سریعترین زمان اجرایی خواهد شد ولی تصمیم گیری در مورد مسائل خارج از عهده استان نیازمند زمان بیشتر و فرایند طولانی‌تری است.
استاندار قزوین گفت: تولیدکنندگان و صنعتگران در این شرایط سخت، رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی هستند و باید تمام توان و تلاش خود را برای حل مشکلات آنها در سریعترین زمان ممکن به کار بگیریم.

48

کد خبر 1411429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =