فرماندار گرگان: مراکز جمع‌آوری ضایعات پلمب و زباله‌گردها جمع می‌شوند

فرماندار گرگان گفت: برای پیشگیری از شیوع بیشتر کرونا در این شهرستان مراکز جمع‌آوری ضایعات در گرگان پلمب و زباله‌گردها نیز جمع می‌شوند.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : محمد حمیدی ظهر امروز در جلسه پیشگیری و مقابله با کرونا اظهار داشت: وضعیت گرگان از نظر شیوع کرونا قرمز است و همه باید تلاش کنیم تا با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وضعیت را بهبود بدهیم.

وی افزود: یکی از موضوعاتی که مورد تأکید ستاد مقابله با کرونا قرار دارد پلمب مراکز بازیافتی و خرید ضایعات است. همچنین بر جمع‌آوری زباله‌گردها نیز تأکید داریم زیرا این افراد نخست به خود و خانواده و بعد به دیگران آسیب می‌رسانند.

فرماندار گرگان با اشاره به تشدید نظارت‌ها و برخوردها با واحدهای متخلف گفت: با هر واحد صنفی یا خدماتی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکند به شدت برخورد می‌شود زیرا سلامت شهروندان برای ما بسیار مهم است.

وی ادامه داد: در راستای نظارت بر اصناف و اماکن در انسجام، همدلی و همراهی بین اکیپ نظارتی و بخش‌های مختلف وجود دارد. باید از ظرفیت گشت مشترک تعزیرات بیش از اینها بهره گرفت.

حمیدی خاطرنشان کرد: اگر مردم دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند و سیر بیماری نزولی شود بسیاری از محدودیت‌ها نیز کاهش پیدا می‌کند.

وی با اشاره به تعطیلی باشگاه‌ها و اماکن ورزشی گرگان از هفته گذشته بیان داشت: این کار با نظر دانشگاه علوم پزشکی گلستان و برای پیشگیری از شیوع گسترده کرونا انجام شده است.

46

کد خبر 1411529

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =