فراخوان اعزام مشمولان مرداد ماه ۱۳۹۹

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال وبختیاری از فراخوان اعزام مشمولان در مرداد ماه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس ،سرهنگ "سید شجاع زیلابی"  اظهارداشت: کلیه مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ یکم مرداد ماه۹۹ و مشمولان دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیردیپلم دارای برگه آماده به خدمت به تاریخ سوم مرداد ماه ۱۳۹۹ می‌بایست راس ساعت ۷ صبح روز چهار شنبه مورخه یکم مرداد ماه ۹۹ در محل معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری به آدرس "شهرکرد،جاده دانشگاه آزاد -جنب پلیس راهور استان، مراجعه تا به خدمت مقدس سربازی اعزام شوند.
وی ادامه داد: با توجه به عدم ارسال پستی برگه آماده به خدمت و اینکه برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزشی از طریق دفاترخدمات الکترونیک انتظامی( پلیس+۱۰) صادر می شود، آن دسته از مشمولانی که تاکنون به هر دلیل موفق به دریافت برگه معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح نشده اند برای دریافت معرفی نامه می توانند به یکی از دفاتر مذکور مراجعه نمایند.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: اعزام مشمولان در تاریخ های مذکور، بر اساس طرح فاصله گذاری و انجام کلیه تمهیدات بهداشتی و غربالگری در بدو ورود مشمولان به وظیفه عمومی استان و مراکز آموزش انجام می شود و در صورت مشاهده مشمولی که مشوک به بیماری است از اعزام وی خودداری می شود،لذا خانواده ها به هیچ عنوان نگران وضعیت سلامتی عزیزان خود نباشند.

سرهنگ زیلابی افزود: عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده ۵۸ قانون خدمت وظیفه عمومی، محرومیت های اجتماعی را برای آنان در برخواهد داشت.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان اضافه کرد: تمامی مشمولان می بایست اوراق مربوط به اعزام به خدمت از قبیل برگه آماده به خدمت، برگه واکسیناسیون و برگه معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نیروهای مسلح و سایر مدارک مورد نیاز از روگرفت شناسنامه وکارت ملی را در هنگام مراجعه و اعزام به خدمت همراه داشته باشند.

سرهنگ زیلابی گفت: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال پلیس استان در پیام رسان سروش به نشانی police_chvb@ از آخرین اخبار مطلع شوند.

46

کد خبر 1411819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =