محرومیت داور جنجالی چراغ خاموش کلید خورد

دنیای ورزش تورنتو نوشت: داور دیدار دو تیم ذوب آهن و ماشین سازی تبریز به احتمال فراوان تا پایان فصل از انجام قضاوت محروم خواهد شد.

در جنجالی‌ترین دیدار هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال ایران در اصفهان، سوت‌های اشتباه و پر حرف و حدیث محمدحسین ترابیان باعث شد تا هم شاگردان لوکا بوناچیچ یک شکست خانگی را متحمل شوند و هم در اقدامی بی‌سابقه مسئولان فدراسیون فوتبال به قید فوریت برای بررسی اتفاقات داوری رخ داده جلسه فوق العاده‌ای را تشکیل دهند تا بررسی‌ها درباره شائبه‌های پیش آمده صورت پذیرد.

هر چند هنوز به رغم اعلام اینکه فدراسیون نتیجه جلسه را به صورت رسمی اعلام می‌کند، خبری در این باره منتشر نشده است اما قرار ندادن نام محمدحسین ترابیان در جمع داوران هفته بیست و ششم و دیدارهای معوقه هفته بیست و سوم نشان از تعلیق فعالیت های این داور حداقل به صورت موقت دارد.

البته که احتمال می‌رود با توجه به تصمیمات اخذ شده از سوی فدراسیون فوتبال، تا پایان فصل محمدحسین ترابیان دیگر قضاوتی نداشته باشد؛ او در این فصل فوتبال ایران یکبار در جام حذفی و دوئل مس کرمان و تراکتور آذربایجان قضاوت کرد و دیگر قضاوت ترابیان هفته گذشته در دیدار ذوب آهن و ماشین سازی بود که هر دو مسابقه جنجالی و حاشیه‌دار دنبال شود.
 

255 41

کد خبر 1412395

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =