آیین معارفه مدیر کل جدید حراست سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد

آیین معارفه ضرغام احمدوند، مدیر کل جدید حراست سازمان منطقه آزاد قشم با حضور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین وبه نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، در این مراسم که با حضور حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مهدی فتحیان نسب، مدیرکل سابق حراست و کارمندان ابن واحد برگزار شد، مومنی ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای ضرغام احمدوند، از زحمات مهدی فتحیان نسب تجلیل کرد.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مهدی فتحیان نسب را که پیش از این عهده دار این سمت بود را  طی حکمی به سمت مشاور خود منصوب کرد.
یادآور می شود، ضرغام احمدوند با ۱۸ سال سابقه کاری به عنوان کارمند رسمی وزارت کشور، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی است.
وی از سال ۱۳۸۱ تا سال ۱۳۹۰، در جایگاه کارشناس و سپس ریاست اداره را در مرکز حراست وزارت کشور برعهده داشته است.
احمدوند در سال های ۹۰ تا ۹۱ به عنوان مدیر هسته گزینش استانداری همدان به خدمت پرداخته و از سال ۹۱ به مدت ۵ سال، در سمت مدیرکل حراست استانداری همدان و مشاور استاندار به فعالیت پرداخته است.
از سال ۹۶  تا ۹۷ نیز به عنوان مدیر حراست اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور مشغول خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.
احمدوند از سال گذشته تا پیش از انتصاب به سمت مدیرکلی، در جایگاه معاون پرسنلی حراست سازمان منطقه آزاد قشم، خدمات خود را به مردم شریف جزیره قشم ارائه داده است.

46

کد خبر 1412892

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =