کدام مناطق کشور امروز بارانی است؟ / افزایش دمای هوا در نوار شمالی کشور

میزان نوشت: یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت.

فریبا گودرزی در خصوص وضعیت جوی چند روز آینده کشور گفت: امروزبرای برخی مناطق اردبیل، سواحل دریای خزر، شمال آذربایجان‌های شرقی و غربی، جنوب سیستان و ارتفاعات شرقی هرمزگان بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

وی ضمن اشاره به اینکه از روز پنجشنبه تا شنبه در برخی از نقاط استان‌های ساحلی دریای خزر بارش باران رخ می‌دهد، ادامه داد: در استان‌های آذربایجان‌های شرقی و غربی، اردبیل و خراسان شمالی در بعضی ساعات انتظار رگبار و رعد و برق را داریم.

این کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: روز پنجشنبه برای جنوب سیستان و بلوچستان، برخی نقاط هرمزگان و جنوب استان فارس بارش‌های پراکنده پیش بینی می‌شود.

گودرزی با بیان اینکه از جمعه تا یکشنبه هفته آینده دمای در نوار شمالی کشوربین ۴ تا ۶ درجه افزایش می‌یابد، افزود: شرق کشور به ویژه منطقه زابل تا پایان هفته با وزش باد و خیزش گرو و خاک همراه است.

وی با اشاره به اینکه برای تهران  پدیده جوی خاصی پیش بینی نمی‌شود، اظهار کرد: آسمان پایتخت صاف تا قسمتی ابری است و در ساعات بعد از ظهر برای آن وزش ملایم باد را انتظار داریم، همچنین بیشینه دمای تهران امروز به ۳۹ درجه سانتی گراد می‌رسد.
۴٧٢٣٧

کد خبر 1412943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =