۰ نفر
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
پاندمی کرونا کی به پایان می‌رسد؟

مهر نوشت: معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ایران، گفت: پاندمی کرونا بیش از یک سال با ما خواهد بود و از همین رو، نمی توان نسبت به سایر بیماری ها بی اعتنا بود.

محمد جهانگیری، روز چهارشنبه در نشست خبری که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، افزود: اگر مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک، جدی باشند، ظرف دو هفته آینده آثار آن را خواهیم دید.

وی با عنوان این مطلب که بیشترین مراقبت و خدمات کرونایی در بخش سرپایی ارائه می‌شود، گفت: این خدمات در مطب‌ها، کلینیک‌ها و…، به مردم و بیماران ارائه می‌دهند.

جهانگیری ادامه داد: خواهش و درخواست ما از مردم و جامعه پزشکی این است که در مراجعات برای بیماری‌های تنفسی، پروتکل‌های بهداشتی حتماً رعایت شود.

وی با اشاره به مدت زمان نامعلوم برای همزیستی با کرونا، گفت: نکته‌ای که نباید فراموش کرد، توجه به بیماری‌های مزمن است که نیاز به دریافت خدمات درمانی دارند و نباید به تأخیر انداخت.

معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ایران، افزود: ما در حال حاضر در دو عرصه باید در کنار هم باشیم، زیرا پیش بینی می‌شود بیش از یک سال پاندمی کرونا را کنار خود خواهیم داشت و نمی‌توان سایر بیماری‌ها را نادیده گرفت.

۴۷۲۳۷
کد خبر 1412998

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =