هاشمیان باید در آینده سرمربی تیم ملی شود

سرمربی سابق تیم ملی و تیم پاس گفت: هاشمیان مراحل مربیگری را طی کرده اما باید طوری از او استفاده شود که در آینده سرمربی تیم ملی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛همایون شاهرخی در خصوص ویژگی‌های دستیار سرمربی تیم ملی اظهار داشت: در انتخاب دستیار سرمربی تیم ملی با توجه به اینکه وجهه ملی است، باید دقت بسیاری شود و نهایتاً مربی انتخاب شود که پله‌های ترقی را طی کرده باشد.
شاهرخی افزود: انتخاب کمک مربی تیم ملی بستگی به مدیریت فدراسیون دارد که متأسفانه با توجه به مدیریت غلطی که حاکم بر ورزش و به خصوص در فوتبال وجود دارد، همیشه این انتخابات، انتخابات انتصابی است که متأسفانه مدیران وقت، آشنایان خود را انتخاب می‌کنند؛ در حالیکه واقعیت امر این است کسی که کمک مربی تیم ملی می‌شود باید مراحل ترقی را طی کند و در نهایت او است که باید بعد از مربی خارجی به سمت سرمربی تیم ملی انتخاب شود که همیشه ما برعکس عمل می‌کنیم.
وی به برنامه "صبح و ورزش" رادیو ورزش در پاسخ به این سوال که آیا شما وحید هاشمیان را گزینه مناسبی برای دستیاری سرمربی تیم ملی می‌دانید یا خیر، عنوان کرد: وحید هاشمیان از فوتبالیست‌های بسیار خوب، با اخلاق و از تحصیلکرده‌های این رشته است که مراحل بازیگری تیم ملی و کلاس‌های مربیگری را دیده است و نهایتاً به چم و خم تیم ملی خوب وارد است، به شرط اینکه از او طوری استفاده شود که بعد از رفتن مربی خارجی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شود. وظیفه کمیته فنی فدراسیون و کانون مربیان است که به مدیریت فدراسیون فردی را پیشنهاد دهند و مدیریت فدراسیون بدون حب و بغض مربی را انتخاب کند که در آینده بتواند سرمربی تیم ملی شود.

251 251

کد خبر 1413031

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۱
    0 0
    اگه از هاشمیان به صورتی در کنار مارکار اقاجانیان استفاده بشه چون دانش زیادی از کی روش در اختیار اقاجانیان طی 8 سال همکاری قرارگرفته و تجربه پیدا کرده خیلی می تونن به فوتبال کمک کنن مخصوصا در رده پایه