همکاری پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور

پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی و سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور هماهنگی لازم برای تولید محتوای علمی، آموزش منابع انسانی و ارتباط جامعه با دانشگاه را در دستور کار خود قراردادند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ باهدف تبادل امکانات و ظرفیت‌های آموزشی، پژوهشی، اجرایی و مشاوره‌ای در حوزه تربیت‌بدنی و ورزش دانش آموزان با نیازهای ویژه  با حضور دکتر مهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور توسط دکتر علی شریف نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت و دکتر سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی کشور به امضا رسید.

آموزش نیروهای انسانی، تولید محتوای علمی درس تربیت‌بدنی، انجام پژوهش‌های موردنیاز دانش‌آموزان با نیازهای ویژه، مشاوره علمی در اجرای دوره‌های آموزشی، از  محورهای همکاری  این دو سازمان خواهد بود.

لازم به ذکر است پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی تاکنون 9 طرح پژوهشی در حوزه کودکان استثنائی را به اتمام رسانده و یا در حال اجرا دارد و محققان حوزه علوم ورزشی در این زمینه اقدام به تولید دانش به‌روز برای خدمت به کودکان استثنائی نموده‌اند.

در حاشیه این نشست از چهار طرح جدید پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی که برای ارائه خدمت به کودکان استثنائی کشور اجراشده بودند رونمایی شد.

سپس آزمایشگاه های تخصصی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی توسط دکترمهرزاد حمیدی معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش‌وپرورش و دکتر سید جواد حسینی و همراهان ایشان مورد بازدید قرار گرفت.

256 251

کد خبر 1413110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =