آیا نصب وایت برد شیشه ای در مدارس خطری برای محصلین در پی دارد؟

امروزه کمتر کسی هست که اسم وایت برد شیشه ای یا همان گلس برد به گوشش نخورده باشد مخصوصا مدیران آموزشی و فرهنگی که با اساتید و دانشجو و هنرجو در ارتباط هستند و در کل افردای که نیاز تجهیزات اداری و آموزشی مجموعه به دوششان است.

اما کمتر کسی اطلاعات جامع از این وایت برد تقریبا تازه وارد و بهتر بگین تازه هوو برای تخته وایت برد قدیمی و یک رقیب بسیار بسیار جدی و قدر دارند.

دلیل اینکه وایت برد شیشه ای هنوز پس گذشت شش سال تنوانسته به آنچه استحقاقش را دارد برسد و الان ۹۰% بازار وایت برد را مال خود کند همین کم اطلاعی مدیران و مسئولان است،  چون هنوز هستند کسانی که ندانسته دست به شایعات غلط درباره وایت برد شیشه ای زده و دل بقیه را خالی کرده و آنها را از این خرید منصرف میکنند افردای که خود هنوز یک وایت برد شیشه ای با کیفیت را از نزدیک ندیده اند حتی و آنها نیز از نقل و قول ها برداشتی بسیار کوچک دارند.

امیدواریم بعد مطالعه این مقاله بتوانیم اطلاعات جامع و کاربردی به شما عزیزان داده تا یک خرید هوشمندانه انجام دهید...

در مرحله اول و اصلی ترین توصیه ما به شما این است که ابتدا بدانید از تخته وایت برد خود بیشتر چه استفاده ای میکنید و چه مقدار متن در روز روی آن نوشته میشود و محیط نصب آن چه مقدار بازتاب نور آفتاب دارد و چه تعداد هنرجو و یا دانشجو قرار است در یک کلاس روبروی تخته وایت برد بنشینند و اینکه این مطالب نوشته شده تا چه زمانی قرار نیست از روی وایت برد پاک شودند و آیا قرار است از تخته وایت برد به عنوان پرده نمایش استفاده شود یا خیر و آیا قرار است جای وایت برد روی دیوار ثابت باشد یا باید متحرک و پرتابل باشد و مهمترین بخش این است که چه گروه سنی قرار است در کلاس درس حضور پیدا کنند.

حال با هریک از این شرایط باید دید خرید وایت برد مغناطیسی قدیمی بهتر است یا وایت برد شیشه ای...

از گروه سنی شروع میکنیم کلا وایت برد شیشه ای برای افراد زیر ۱۴ سال توصیه نمیشود چون شیشه بکار رفته در وایت برد شیشه ای هر چند بسیار محکم و سکوریت هست ولی نباید از شیطنت های کودمانه چشم پوشی کرد. البته هنوز موردی که وایت برد شیشه ای به کودکی پس از شکستن صدمه حتی کوچک زده باشد گزارش نشده (پس هیچ خطری برای کودکان ندارد)  اما به دلیل همان ترس ایجاد شده از صدای شکستن در این کلاسها تخته وایت برد مغناطیسی نصب گردد بسیار بهتر است.

دومین مسئله مهم بازتاب نور وایت برد شیشه ای است که اگر محیط کلاستان با تابش مستقیم نور همراه است به دلیل بالا بودن رفلکس این نوع تخته ها بهتر است از همان تخته وایت برد مغناطیسی استفاده شود و به دلیل همین بازتاب نور مجدد توصیه میشود از کاربرانی که قصد استفاده دو منظوره از تخته به عنوان نوشتاری و هم پرده نمایش ویدئو پروژکتور از گلس برد استفاده نکنند....

همچنین وایت برد شیشه ای مناسب نصب بر روی دیوار است و برای تخته پرتابل و متحرک اگر تعداد جابه جایتان زیاد هست توصیه نمیشود و مجدد خرید هوشمندانه همان وایت برد است...

اما در بقیه موارد خرید یک وایت برد شیشه منطقی تر و عاقلانه تر است چون شما همزمان زیبایی، سهولوت در نوشتار، راحتی در پاک کردن، طول عمر بالا،خرید ماژیک به مراتب ارزان تر را با هم یکجا دارید...

در بخش بعدی نیاز به وایت برد شیشه ای اتاق های مدیریت هستند که اغلب نیاز به نوشتار در جلسات دارند و چون در اتاق های مدیریت زیبایی و کارایی هر دو مهم و کلیدی هستند وایت برد شیشه ای انتخابی عالی و ارزنده است...

دیگر حسن وایت برد شیشه ای نسبت به وایت برد جایست که میتوان از گلس برد به عنوان تابلو اعلانات نیز استفاده کرد و دلیل آن زیبایی بسیار بالای آن است و هم اینکه میتوان کاغذ ها را با سوپر مگنت بر روی سطح تخته به راحتی جسباند و مطالب را اطلاع رسانی کرد و همچنین در لابی ساختمان ها برای چسباندن قبوض واحد ها و همسایگان از آن استفاده کرد.

در کل در صورت توان پرداخت اختلاف قیمت تقریبی پانصد هزار تومنی پیشنهاد ما به شما عزیزان خرید وایت برد شیشه ای بجای تخته وایت برد مغناطیسی قدیمی است در صورتی که مشکل بازات نور در محیط را نداشته باشین و رفت و آمد کودکان در کلاس پایین باشد و نیاز جابجایی بالا در روز را نداشته باشین تا با یک خرید سالها بی نیاز از خرید وایت برد شوید و لذت در نگارش را سال‌های بدون کم و کثر تجربه کنید.

۲۱۲۱

کد خبر 1413421