‍ در طرح اقدام ملی مسکن صورت گرفت؛اختصاص ۵۰ درصد از سهمیه مسکن شهرستان کوهرنگ به جوانان

همزمان با آغاز هفته ازدواج، جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوهرنگ روز گذشته در سالن جلسات فرمانداری کوهرنگ برگزار شد که مهمترین مصوبه آن اختصاص ۵۰ درصد از سهمیه مسکن شهرستان کوهرنگ در طرح اقدام ملی مسکن به جوانان بود.

به گزارش  خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، سرپرست فرمانداری شهرستان کوهرنگ ضمن تبریک سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س )، با بیان اینکه ازدواج این دو بزرگوار مهمترین و حساس ترین نمونه در جهان اسلام بود، گفت: این اتفاق در نهایت سادگی و بدون هیچ آلایش انجام گرفت تا پیامی برای بشریت در طول ادوار تاریخ باشد.

بهنام چراغپور با تاکید بر ازدواج ساده و به دور از تشریفات، افزود: باید اعضای ستاد ساماندهی امور جوانان، در راستای گرایش و میل جوانان به ازدواج به موقع و رفع موانع ازدواج جوانان در بحث تسهیلات، مسکن و اشتغال تلاش شود.

در ادامه سجاد یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهرنگ با اشاره به لزوم فراهم نمودن زمینه ازدواج جوانان، تصریح کرد: ازدواج به موقع و آسان زمینه انحراف جوانان به فحشا را ازبین می برد که لازم است با الگو قرار دادن اهل بیت مشکلات ازدواج آنها مرتفع شود.

در پایان جلسه، مصوباتی در خصوص برنامه های قابل اجرا در هفته ازدواج که عمدتا به صورت مجازی برگزار می شوند و همچنین از ۵۱ سهمیه مسکنی که در طرح اقدام ملی مسکن برای این شهرستان در نظر گرفته شده، سهم جوانان ۵۰ درصد است که به تصویب اعضا رسید.

46

کد خبر 1413438

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =