وجود معادن از مزایای منطقه آوج است

رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: وجود معادن با پتانسیل و ذخایر بالا و تنوع کنسانتره و دسترسی به شاهراه های مواصلاتی کشور از مزایای نسبی آوج است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ عزیزاله افضلی، رئیس سازمان صمت استان قزوین درآئین کلنگ زنی پروژه فرآوری معدنی آهک احمدی که با حضور قبادی معاون اقتصادی استاندار، افضلی رئیس سازمان صمت استان، علیرضایی فرماندار شهرستان آوج، زکی زاده مدیر کل دفتر اقتصادی، علیخانی مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری، خمسه رئیس سازمان جهاد کشاورزی و میرزا عباسی معاون سازمان صمت واقع در بخش آبگرم روستای چهل چشمه انجام شد؛ گفت: بسیار خوشحالیم که در هفته هفتم پویش ملی تولید - تداوم امید وزارت صمت در شهرستان آوج شاهد کلنگ زنی پروژه فرآوری کربنات کلسیم''آهک'' هستیم.
رئیس سازمان صمت استان قزوین در ادامه در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آوج گفت: فعال کردن ظرفیت های خالی صنعت و معدن استان از سیاست های دولت و وزارت صمت است که با فعال شدن این ظرفیت ها شاهد اشتغال بیش از پیش بینی های انجام شده در سال۹۹ هستیم.
افضلی به موضوع تعیین تلکلیف مجوزهای تاسیس صادر شده صنعتی و معدنی آوج اشاره کرد و افزود: به دنبال تعیین تلکلیف نهایی این مجوزها و تشویق و ترغیب سرمایه گذاران به منظور سرمایه گذاری در شهرستان آوج هستیم.
رئیس سازمان صمت در پایان یادآور شد: وجود معادن با پتانسیل و ذخایر بالا و تنوع کنسانتره و دسترسی به شاهراه های مواصلاتی کشور از مزایای نسبی آوج است که در همین راستا اقدامات گسترده ای در سال جهش تولید از سوی سازمان صمت استان در دست اجرا است.

48

کد خبر 1413468

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =