استاندار همدان: یک هزار و ۳۱۵ میلیاردتومان سرمایه گذاری در استان محقق شد

استاندار همدان گفت: طی ۳ ماه نخست سال جاری یک هزار و ۳۱۵ میلیاردتومان سرمایه گذاری در استان همدان محقق شده است.

به گزارش خبرآنلاین از همدان ؛ سید سعید شاهرخی در جلسه شورای اشتغال استان همدان گفت: تاکنون و با همکاری و عملکرد خوب دستگاه‌های اجرایی طی سه ماهه اول سال جاری در استان یک هزار و ۳۱۵ میلیارد تومان جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری صورت گرفته است.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: حمایت از تولید کنندگان که نیازهای ضروری کشور را در چنین شرایطی تأمین می‌کنند در اولویت سیاست‌های دولت قرار دارند.

وی با تاکید بر توجه به امر اشتغال و سرمایه گذاری در سال جهش تولید، اظهار داشت: سیاست ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا توجه به سلامت شهروندان به عنوان اولویت اول و در مرحله بعد فعالیت واحدهای تولیدی با رعایت پروتکل‌ها برای کمک به امر تولید و اشتغال است.

شاهرخی با تاکید بر اینکه با تمام امکانات و ظرفیت‌های استان همدان به دنبال تحقق و اجرایی کردن برنامه راهبردی و عملیاتی توسعه هستیم، گفت: برای مشاغل آسیب‌دیده از بیماری کرونا ۸۰۴ میلیارد تومان تسهیلات با سود ۱۲ درصد در نظر گرفته شده است.

استاندار همدان با اشاره به اینکه پرداخت تسهیلات در حال انجام است، گفت: مهلت ثبت نام در سامانه کارا برای مشاغل آسیب دیده از بیماری کرونا تا ۵ مرداد ماه تمدید شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه تحریم‌های بی سابقه دشمن و بیماری کرونا باعث ایجاد مشکلات اقتصادی در جامعه شده است اما با برنامه ریزی دولت و همکاری بخش خصوصی در  بحث تأمین کالاهای اساسی مردم اقدامات خوبی انجام شده است، گفت: در استان همدان بخش‌های دولتی و نظارتی و امنیتی با یک هماهنگی خوب توانستند در حوزه بازار با موفقیت عمل کنند.

48

کد خبر 1413478

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =