درخواست عضو شورا برای بررسی وضعیت جاده سلامت قزوین

رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین گفت: وضعیت جاده سلامت در شهر قزوین که یکی از پرترددترین محورهای شهر محسوب می شود، مناسب نیست و باید شهرداری قزوین در راستای حل مشکلات این مسیر اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سعید دقیقی، رییس کمیسیون املاک و مستغلات پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی لوایح شهرداری قزوین برگزار شد، اظهارکرد: این مسیر وضعیت خوبی ندارد و بارها شاهد برخورد دوچرخه سوار با عابر بوده ایم و لازم است تا مشکلات این مسیر پرتردد حل شود.
دقیقی در بخش دیگری از سخنانش گفت: به دلیل روند طولانی رسیدگی در پرونده های ملکی و توافقات و نوسانات شدید قیمت زمین و ملک  طی چند ماه اخیر، قیمت های کارشناسی شده در این پرونده ها با قیمت روز متفاوت بوده است.
 این عضو شورای اسلامی شهر قزوین افزود: همین امر موجب شده تا مراجعان و شهروندانی که پرونده ای دراین خصوص دارند به مشکلاتی برخورد کنند.
 دقیقی درخصوص لایحه دوفوریتی شهرداری قزوین درخصوص کسر ۳۰درصد قیمت کارشناسی کلیه توافقات املاک در اسفند ماه سال گذشته گفت: به دلیل نارضایتی مراجعان درخصوص توافقات باشهرداری قزوین و افزایش قیمت ملک و زمین و قیمت های کارشناسی موجود در پرونده ها،  پیشنهاد شد تا کسر ۳۰درصد قیمت کارشناسی کلیه توافقات املاک در بازه زمانی اسفندماه سال گذشته نسبت به قیمت کارشناسی روز در سال۹۹ محاسبه و ملاک عمل قرارگیرد.
رییس کمیسیون املاک و مستغلات شورای اسلامی شهر قزوین اضافه کرد: همچنین برای ماههای فروردین و اردیبهشت نیز کسر ۲۰درصد در نظر گرفته شد.

48

کد خبر 1413479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =