آخرین وضعیت عمل جراحی ملک سلمان/ مرگ پادشاه عربستان حقیقت دارد؟

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: خبرگزاری رسمی عربستان مدعی شد پادشاه این کشور با موفقیت عمل جراحی برداشتن کیسه صفرا را پشت سر گذاشته است.

 به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، خبرگزاری رسمی عربستان اعلام کرد سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه این کشور با موفقیت تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

خبرگزاری واس با استناد به اعلامیه دیوان پادشاهی عربستان مدعی شد ملک سلمان در بیمارستان ملک فیصل تحت عمل جراحی قرار گرفته و کیسه صفرا او با موفقیت برداشته شده است.

بنا به ادعای دیوان پادشاهی عربستان، عمل جراحی لاپاروسکوپی ملک سلمان موفقیت‌آمیز بود.بنا به اعلام خبرگزاری واس، پادشاه ۸۴ ساله عربستان باید برای ادامه درمان خود مدتی در بیمارستان ملک فیصل تحت مراقبت باشد.

دیوان پادشاهی عربستان: عمل جراحی ملک سلمان با موفقیت انجام شد

روز دوشنبه دیوان پادشاهی عربستان اعلام کرد ملک سلمان برای انجام برخی آزمایش‌ها به دلیل التهاب کیسه صفرا به بیمارستان منتقل شده است. روز سه شنبه نیز اخباری مبنی بر حضور او در نشست هیئت وزیران از طریق ویدئوکنفرانس منتشر شد.

پیشتر اخبار ضد و نقیضی در خصوص وضعیت سلامتی ملک سلمان، پادشاه عربستان از سوی رسانه‌های خبری منتشر شده بود. رسانه‌های غیررسمی و کاربران شبکه‌های اجتماعی پیشتر اخباری مبنی بر مرگ «ملک سلمان» پادشاه عربستان سعودی را منتشر کرده بودند.

پایگاه اینترنتی «غزه پست» نوشته بود: برخی کاربران پایگاه‌های اجتماعی از مرگ ملک سلمان بن عبد العزیز، پادشاه سعودی در ۸۴ سالگی خبر دادند.

نشریه دلیل الوطن نیز در این باره نوشته بود: در ۲۴ ساعت گذشته، تعدادی از فعالان شبکه‌های اجتماعی خبر مرگ ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود را منتشر کردند، اما تا به این لحظه او در قید حیات و در بیمارستان تخصصی ملک فیصل تحت معاینات پزشکی است.

2323

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1413566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =