بیانی: برخی بازیکنان از پوشیدن پیراهن استقلال فقط لذت می‌برند

فارس نوشت: کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: یکسری بازیکن در استقلال حضور دارند که از تمرین و بازی در این تیم فقط لذت می‌برند در حالیکه استقلال بازیکنانی می‌خواهد که قدرت و روحیه برتری‌طلبی به تیم تزریق کنند.

شاهین بیانی در خصوص عملکرد تیم استقلال مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: استقلال شروع خوبی در این مسابقه داشت و در نیمه اول قبل از دریافت گل فوتبال خوبی بازی کرد. هم مالکیت در اختیار این تیم بود و هم می‌شد بعد از پنالتی گل‌های بعدی را هم بزنند.

وی افزود:‌ از حسینی بعید بود در آن شرایط چنین گلی را از آن فاصله دریافت کند. وقتی تیمی چنین گلی در خانه خودش دریافت می‌کند طبیعتاً از لحاظ روحی و روانی به هم می‌ریزد و بعد از گل دقیقاً این اتفاق افتاد.

کاپیتان پیشین استقلال تصریح کرد: نساجی انگیزه بیشتری برای این مسابقه داشت و در بعضی از صحنه‌ها خطرناک ظاهر شد. طبیعتاً وقتی فاصله امتیازات در جدول با پرسپولیس بیشتر شده است استقلال انگیزه‌اش را از دست داده و به نظرم شرایط به شکلی است که استقلال دوست دارد هرچه سریع‌تر این لیگ به پایان برسد.

بیانی خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی در دوران فوتبالش بسیار باهوش بود و حالا هم باید باهوش عمل کند و به فکر فصل آینده باشد. به نظر من استقلال نفراتی می‌خواهد که در حد و نام این تیم باشند و از حالا باید تیمی در خور نام استقلال برای فصل بعدی بسته شود.

بیشتر بخوانید: اشتباه محاسباتی نامجو؛ 17 سال بود!

وی در خصوص اینکه آیا به نظرش وزن تیم استقلال پایین نیامده است، گفت: بازیکنانی در تیم استقلال بازی می‌کنند که حقیقتاً هنوز درک نکرده‌اند پیراهن چه تیمی را پوشیده‌اند. به نظرم یکسری بازیکن در استقلال حضور دارند که از تمرین و بازی در این تیم فقط لذت می‌برند در حالیکه استقلال بازیکنانی می‌خواهد که از تمرین کردن یا بازی کردن در این تیم لذت نبرند بلکه قدرت و روحیه برتری‌طلبی خود را به تیم تزریق کنند. 

کاپیتان پیشین آبی پوشان ادامه داد: یکسری از بازیکنان لقب بازیکن استقلال را گرفتند اما عملاً خروجی در حد تیم ندارند. این تیم نیاز به بازیکنان بزرگ در رده ملی دارد که در هر مسابقه در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد. صادقانه بگویم خوشحال شدم که هواداران در بازی با نساجی در ورزشگاه آزادی حضور نداشتند چون واقعاً اگر در استادیوم بودند اذیت می‌شدند.

بیانی در خصوص اینکه استقلال شانس نایب قهرمانی را هم نسبت به هفته‌های قبل برای خود کمتر می‌بیند، گفت: نایب قهرمانی به درد استقلال نمی‌خورد. هواداران همیشه بهترین را می‌خواهند و دوست دارند تیم‌شان قهرمان شود. معمولاً استقلال در بدترین شرایط سهمیه آسیا را می‌گیرد اما این تیم باید برای فصل آینده شاکله‌ای داشته باشد که از روز اول برای قهرمانی بجنگد.

255 41

کد خبر 1413680

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =