نقش‌آفرینی‌های تام هنکس و احمد پورمخبر روی آنتن می‌رود

مرور آثار تام هنکس، یادبود یک بازیگر تازه درگذشته و پخش فیلم‌هایی در ژانر سیاسی چارچوب اصلی برنامه‌های این هفته شبکه نمایش را تشکیل می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در کنداکتور تابستانی این هفته، طبق روال هفته‌های گذشته، پخش فیلم‌های جذاب ویژه تابستان، ژانر منتخب و مرور آثار از این شبکه ادامه یافته و از احمد پورمخبر هنرمند تازه درگذشته یاد می‌شود.

این شبکه از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه در ساعت ۱۳ به ترتیب فیلم‌های «به روح پدرم» (با بازی زنده یاد احمد پورمخبر)، «امکان مینا» (در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد)، «یک بام و دو هوا»، «یک خواب کوچولو»، «گوشی قرمز»، «دعوت» و «مجرد ۴۰ ساله» را به روی آنتن می‌برد.

علاقمندان به ژانر فیلم‌های سینمایی سیاسی می‌توانند از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مردادماه ساعت ۱۹ فیلم‌های «سگ را بجنبان»، «جی اف کی»، «بادیگارد»، «همه مردان رئیس جمهور»، «تاریکترین ساعت»، «ماندلا: راه بلند آزادی» و «وال استریت» را با موضوعیت این ژانر و در این باکس ببینند.

این هفته در بخش مرور پرونده کاری بازیگران، فیلم‌هایی از تام هنکس، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می‌شوند.

فیلم‌های «بزرگ»، «سالی»، «مسیر سبز»، «لری کراون»، «قاتلین پیرزن»، «ملاقات با آقای مجری» و «ترمینال» آثاری هستند که با بازی تام هنکس، به ترتیب از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مرداد ماه، ساعت ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

در باکس ساعت ۲۳ نیز به ترتیب فیلم‌های «دوازده مرد»، «مردی که بی‌نهایت را می شناخت»، «محموله سری»، «شکار هیولا ۲»، «چشم انداز»، «بامبل بی» و «نجات لنینگراد» از شنبه ۴ تا جمعه ۱۰ مردادماه از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

۲۵۸۲۵۸
کد خبر 1413805

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =