۲ مورد فوتی جدید در استان چهارمحال وبختیاری براثر کرونا /مجموع فوتی‌ها ۸۷ نفر

طی ۲۴ساعت گذشته، ۲ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۸۷ نفر رسید.

به گزارش خبرآنلاین از چهارمحال وبختیاری : مجید شیرانی افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته از ۱۶۳ بیمار با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا که به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند آزمایش اختصاصی تشخیص این بیماری بعمل آمد که از این تعداد ۱۷ بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

به گفته وی :طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۷ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

وی گفت  : هم اکنون ۸۱ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۷۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

وی با اظهار تاسف گفت : طی ۲۴ساعت گذشته، ۲ مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید ۱۹ در استان گزارش شد و مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری کماکان  ۸۷ نفر می باشد.

گفتنی است،  هم اکنون ۱۷ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

48

کد خبر 1414239

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =