اسکوچیچ بیکار نمی‌نشیند!

دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی از زمانی که به ایران برگشته همواره سعی کرده تمام بازیهای لیگ برتر را زیر نظر بگیرد و به خوبی آنها را تماشا کند.

زاوش محمدی: پس از قطع همکاری مارک ویلموتس با فدراسیون فوتبال و جدایی او از تیم ملی، مسئولان فدراسیون با دراگان اسکوچیچ برای دیدارهای تیم ملی که قرار بود در فروردین و خرداد 99 برگزار شود، به توافق رسیدند که شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شد تا بازی های انتخابی جام جهانی لغو شوند. با تعطیلی فوتبال های داخلی و تیم ملی، اسکوچیچ به کشورش رفت و 1 تیر پس از ماه ها دوری از ایران به تهران برگشت تا بازی های لیگ برتر را زیر نظر بگیرد. 

تماشای بازی های لیگ

اسکوچیچ روزهای اول کارش را خیلی با انگیزه آغاز کرد. او در اولین فرصت به تماشای بازی پرسپولیس و پیکان نشست و سپس بازی استقلال و سایپا را زیر نظر گرفت. اسکوچیچ سعی کرد در این مدت بازی های مهم را زیرنظر بگیرد و با دیدن آنها، بازیکنان ملی پوش را آنالیز کند. او در این مدت به شهرهای مختلف سفر کرد و حتی به تبریز و اصفهان رفت تا بازی تراکتور و سپاهان را از نزدیک تماشا کند.

دیدار با مربیان تیم های لیگ برتری

اسکوچیچ که خودش سابقه مربیگری در لیگ برتر ایران با ملوان، فولاد و صنعت نفت را در کارنامه دارد، پس از بازگتش به تهران سعی کرده همواره روابطش را با مربیان لیگ برتری حفظ کند و با آنها دیدار داشته باشد. او به تمرین سایپا، نساجی، پیکان، فولاد و سپاهان رفته و با مربیان این تیم ها دیدار و گفتگو داشته است. او همچنین به اردوی استقلال رفت و با فرهاد مجیدی و کاردفنی آبی ها دیدار کرد. اسکوچیچ در این مدت همواره سعی کرده از مربیان لیگ برتری مشاوره بگیرد و از نزدیک شاهد فعالیت آنها باشد. 

اسکوچیچ پس از بازگتش به تهران سعی کرده همواره روابطش را با مربیان لیگ برتری حفظ کند و با آنها دیدار داشته باشد

آنالیز بازیکنان و تیم‌ها

اسکوچیچ در مصاحبه هایش از کار سخت تیم ملی برای صعود به جام جهانی گفته است اما این امیدواری را داده که با حضورش این اتفاق رقم خواهد خورد و تیم او به جام جهانی صعود خواهد کرد. سرمربی تیم ملی دستیارانش را در کمپ تیم ملی مستقر کرده و با بازگشت وحید هاشمیان به ایران، کار آنالیز و بررسی بازیکنان آغاز شده و کادر فنی تیم ملی با دقت کارهایشان را انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: ماجرای دیدار اسکوچیچ و محرم نویدکیا/عکس

256 251

کد خبر 1414251

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =