رئیس شورای شهر همدان: تضعیف جایگاه شورای شهر توسط برخی نمایندگان مجلس

رئیس شورای شهر همدان گفت: متأسفانه مدت‌هاست جایگاه شوراها توسط برخی نمایندگان مجلس تضعیف می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین همدان ؛ کامران گردان در صحن شورای شهر همدان با اعلام اینکه نمایندگان مجلس نباید منتخبین مردم در شورای شهر را رقیب خود بدانند، افزود: متأسفانه مدت‌هاست که جایگاه شوراها توسط برخی نمایندگان مجلس تضعیف می‌شود و در مجموع نمایندگان مردم در پارلمان شهری را رقبای خود می‌دانند.

در این جلسه که با حضور حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس برگزار شد، رئیس شورای شهر، نمایندگان مجلس را مدافع شورای شهر و شهرداری و همچنین حضور حاجی‌بابایی در صحن شورا را دلگرمی برای پیشروی مطلوب‌تر اقدامات محوله برشمرد و خاطرنشان کرد: مدیریت یکپارچه شهری از مطالبات حوزه مدیریت‎شهری است که امیدواریم به سرانجام برسد.

رئیس شورای شهر همدان افزود: انتظار می‌رود در جریان پیگیری مسائل نمایندگان مجلس هم قرار گیریم تا در صورت امکان در حوزه انتخابیه، همراهی بهتری داشته باشیم.

گردان اضافه کرد: بیش از ۹۰ درصد مصوبات شورای شهر در کمیته انطباق فرمانداری همدان مورد تأیید قرار گرفته است.

وی گفت: همت شورای شهر بر این بوده تا تمامی مصوبات شورا و طرح‌های شهرداری با قوانین منطبق شود که در این بین، بیش از ۹۰ درصد مصوبات شورای شهر در کمیته انطباق فرمانداری همدان مورد تأیید قرار گرفته است.

گردان با تأکید بر اینکه اقداماتی که در حوزه پیشبرد کارهای مردم است، به‌روز هستیم تا کاری در این حوزه بر روی زمین نماند، افزود: علی‌رغم تمامی مشکلات پیش‌رو، سعی بر این بوده تا رضایت نسبی شهروندان را جذب کنیم.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به اینکه در صورت تزریق اعتبار به تقاطع غیر همسطح سردار شهید حاج حسین همدانی، این طرح بزودی به اتمام خواهد رسید، گفت: باید برای این طرح فرا شهری، بودجه ملی دریافت شود که این مهم در توسعه و آبادانی شهر و استان همدان تأثیرگذار است.

46

کد خبر 1414298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =