۰ نفر
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
بولسونارو از کرونا نجات یافت

ایسنا نوشت: رئیس جمهوری برزیل اعلام کرد، بر اساس چهارمین آزمایش از هفتم ژوئیه که مشخص شد جواب آزمایش کرونایش مثبت شد، تست روز شنبه‌اش منفی بوده است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، ژایر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل در پیامی در فیسبوک و پس از اعلام اینکه جواب تست کرونایش منفی است، نوشت: صبح بخیر به همه!

رئیس جمهوری ۶۵ ساله برزیل که برای چندین ماه کووید-۱۹ را کم اهمیت می‌شمرد و به مسائل مربوط به فاصله گذاری اجتماعی هم اصلا توجهی نمی‌کرد، در این پست جدید نگفته که چه زمانی تست جدید را داده است. روز چهارشنبه تست وی برای سومین بار مثبت اعلام شده بود.

بولسونارو همچنین تصویری از خودش منتشر کرد که یک جعبه از داروی ضد مالاریای هیدروکسی کلروکین در دست دارد اگرچه درمان این دارو در مقابل کرونا به اثبات نرسیده است.

رئیس جمهوری برزیل کمی پس از آنکه اعلام کرد جواب تستش منفی است، محل اقامتش را با یک موتورسیکلت ترک کرد و با همراهی نیروهای امنیتی به یک مغازه رفت و در مسیرش با مردم عکس کرد و ماسکش را برداشت و کلاه ایمنی گذاشت.

بولسونارو در یک پمپ بنزین توقف کرد و در مسیر بازگشت به کاخ ریاست جمهوری در کنار سایر موتورسواران ایستاد و با آنها عکس گرفت.

رئیس جمهوری برزیل در چند هفته از آغاز پاندمی ارتباط نزدیکش را با هوادارانش حفظ کرد و در برخی موارد از ماسک استفاده نمی‌کرد. پس از آنکه جواب تست وی مثبت اعلام شد، وی اعلام کرد که کمی تب، بدن درد و ضعف دارد اما همچنان به کارهایش ادامه می‌داد و با مقام‌ها و معاون‌هایش نشست‌های مجازی برگزار می‌کرد.

312 310

کد خبر 1414417

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =