جزئیات قتل موبد زرتشتی در کرمان / انگیزه قاتل مالی بوده است

دادستان مرکز استان کرمان از قتل ۳ نفر در ویلایی در شهر ماهان خبر داد و گفت: با بررسی‌های انجام شده انگیزه مالی در ارتکاب قتل نقش پررنگی دارد.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : دادخدا سالاری امروز ظهر در جمع خبرنگاران با تشریح وقوع قتل سه نفر در استان کرمان اظهار داشت: جسد ۳ نفر در ویلایی در شهر ماهان کشف شده که به نظر می‌رسد که قتل اتفاق افتاده و یا کشته شده‌اند.

وی با بیان اینکه بررسی موضوع و پیگیری قتل در دستور کار مجموعه قضایی استان و پلیس آگاهی قرار گرفته است گفت: با بررسی‌های به‌عمل آمده مشخص شد یکی از این افراد به نام آرش کسروی از افراد اقلیت‌های مذهبی زرتشتی بوده است.

دادستان کرمان با اشاره به اینکه دستور ویژه به پلیس آگاهی استان داده شده تا جوانب این قتل توسط بازپرس ویژه قتل عمد در دستور کار قرار گیرد افزود: در زمینه پیگیری و مبنای قتل به نتایج خوبی رسیده‌ایم و به نظر می‌رسد این قتل به‌دلیل انگیزه مالی بوده است.

وی با بیان اینکه با بررسی‌های انجام شده انگیزه مالی در ارتکاب قتل نقش پررنگی دارد خاطرنشان کرد: مقتولین سه نفر بودند و در خودروی یکی از مقتولین مبلغ ۱۰ هزار دلار آمریکا کشف شده است.

سالاری با اشاره به اینکه بررسی موضوع بدون توجه به ملیت و مذهب فرد انجام می‌شود تاکید کرد: دستگاه قضا به‌دنبال کشف ابعاد حادثه است و به این موضوعات توجهی ندارد، کشف علت قتل و دستگیری قاتل یا قاتلین در دستور کار قرار دارد.

48

کد خبر 1414604

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =