فرمانده سپاه استان گلستان: هر کسی دل در گرو انقلاب دارد بسیجی است

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: همه کسانی که دل در گرو انقلاب دارند بسیجی هستند و هر کسی که به این انقلاب خدمت کند بسیجی نامیده می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از گرگان : سردار علی ملک‌شاهکوهی در دیدار با فعالان تشکل‌های دانش‌آموزی استان اظهار داشت: چهل سال از انقلاب می‌گذرد و دشمنان ما در این ۴ دهه تمام توان خود را به‌کار بستند تا اسلام ناب محمدی را از بین ببرند.

وی گفت: ما متعقدیم توجه به اقشار بسیج مهم است و توجه به بسیج دانش‌آموزی مهم‌تر از دیگر اقشار است.

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان افزود: ملاک ما این است که همه شما که دل در گرو انقلاب دارید بسیجی هستید و هر کسی که به این انقلاب خدمت کند بسیجی نامیده می‌شود.

وی بیان داشت: این را برای دانش‌آموزان تبیین کنید که ما میراث شهدا در گام نخست انقلاب را به دوش می‌کشیم و شما دانش‌آموزان آینده‌سازان ایران اسلامی هستید.

ملک‌شاهکوهی خاطرنشان کرد: بدانید تربیت بر تعلیم مقدم است و اگر آموزش‌های ما با تربیت اسلامی همراه نباشد فایده‌ای برای انقلاب ندارد.

وی ادامه داد: ایمان، معنویت و دلدادگی در راه خدا همراه با بصیرت، اطاعت‌پذیری از ولی‌فقیه و دشمن‌شناسی اصلی‌ترین شاخصه‌های انقلابی‌گری به حساب می‌آید که باید به آن توجه کرد.

فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت: با مطالعه تاریخ انقلاب می‌فهمیم هر جا مطیع امر امام جامعه خود بودیم پیشرفت داشتیم و قله‌های موفقیت را فتح کردیم.

48

کد خبر 1414628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =