هفت عضو تازهِ شوراهای ساخت و نمایش معرفی شدند

محمدجعفر صافی، سیدحسین حقگو، مجید مغنیان، مسعود سفلایی، رضا خوشدل‌راد، عباس اکبری و محمدمهدی یادگاری، به عنوان اعضای تازه شوراهای ساخت و نمایش آثار سینمایی و غیر سینمایی معرفی شدند.

به گزرش خبرگزاری خبرآنلاین، در پی بخشنامه رییس سازمان سینمایی و غیبت و استعفای برخی از از اعضای شوراهای ساخت و نمایش، اعضای تازه این شوراها معرفی شدند.

بر این اساس، حسین انتظامی، در احکامی، محمدجعفر صافی و سیدحسین حقگو را به عضویت در شورای ساخت آثار سینمایی منصوب کرد. مجید مغنیان، مسعود سفلایی، رضا خوشدل‌راد و عباس اکبری هم، احکام عضویت در شورای ساخت آثار غیر سینمایی را دریافت کردند. محمدمهدی یادگاری هم عضو شورای نمایش آثار غیر سینمایی شد. این اعضای تازه، جایگزین مسعود نقاش‌زاده، اکبر نبوی، امیر آشتیانی، فرید فرخنده‌کیش، رحمان سیفی‌آزاد، حامد عنقا، بهروز مفید و مجید رضا بالا شدند.

چندی پیش، رییس سازمان سینمایی در بخشنامه‌ای به معاونت ارزشیابی و نظارت، مقرر کرد نظر به ضرورت صیانت از حقوق پدیدآورندگان، مقتضی است، چنانچه هر یک از اعضای محترم شورای پروانه ساخت یا نمایش در حیطه کاری خود (سینمایی یا غیر سینمایی)، تقاضای پروانه ساخت ارائه دادند، با صاحب نظری دیگر، جایگزین شوند.

۵۷۵۷

کد خبر 1414647

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =