تکمیل راه‌های روستایی قزوین با ورود بسیج سازندگی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: تکمیل، توسعه و بهسازی چند پروژه راه روستایی این استان به بسیج سازندگی واگذار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ جواد حق لطفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین در نشست مشترک با رییس سازمان بسیج سازندگی قزوین گفت: بسیج سازندگی برای محرومیت زدایی از مناطق محروم و صعب العبور اقدامات بزرگی در حوزه های مختلف عمرانی و فرهنگی انجام داده که نشان دهنده شایستگی این نهاد و جهادگران آن است.
حق لطفی بیان کرد: در حوزه توسعه، تکمیل و بهسازی راه های روستایی نیز که از سال جاری تمام آن به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای واگذار شده، آمادگی کافی جهت پیمان سپاری آن به بسیج سازندگی وجود دارد.
او گفت: امسال اعتبارات ملی در حوزه راه های روستایی، به صورت استانی تعریف شده که سهم قزوین از این اعتبارات چهار میلیارد تومان است.
سرهنگ مهدی صادق پور، رییس بسیج سازندگی استان قزوین نیز در این نشست آمادگی کامل این نهاد را جهت اجرای طرح های تکمیل راه های روستایی اعلام کرد و گفت: بسیج سازندگی از تمام ظرفیت ها برای اجرای طرح های تکمیل راه های روستایی در جهت محرومیت زدایی استفاده می کند.
صادق پور افزود: در حال حاضر نیز ۱۲طرح از پروژه های راه های روستایی توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی در حال انجام است.

کد خبر 1414913

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =