راه اندازی خط مستقیم مبادله پستی تهران - یاسوج

خسروی فرد مدیرکل پست استان کهگیلویه و بویراحمد از برقراری خط مستقیم ارسال و دریافت مرسولات پستی از تهران به یاسوج و بلعکس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج، به نقل از روابط عمومی پست استان کهگیلویه و بویراحمد؛ هادی خسروی فرد مدیرکل روز چهارشنبه یکم مرداد ماه جاری اظهارداشت: با برقراری  خط مستقیم ارسال و دریافت مرسولات پستی از تهران و بلعکس از اول مرداد ماه سال جاری شاهد کاهش زمان مراودات پستی با تهران هستیم. برای این منظور  هماهنگی های لازم با ستاد شرکت ملی پست انجام گرفته تا این خط با به کارگیری سه دستگاه کامیون به همراه  شش راننده بصورت روزانه و بدون تعطیلی راه اندازی گردد.         

وی از جمله مزایای راه اندازی خط مستقل مبادله پستی را، کاهش مدت سیر مرسولات، جلوگیری از تخلیه و بارگیری چند باره،نبود رسوب مرسولات در مبادی مبادله، توزیع مرسولات ارسالی به مقصد تهران در روز بعد و نداشتن تداخل در آماده سازی، تجزیه و ثبت مرسولات وارده و صادره به استان دانست.

خسروی فرد اظهار داشت: پیش از این حمل ونقل مرسولات پستی از طریق خط یاسوج به اصفهان انجام می شد که این موضوع باعث افزایش مدت زمان سیر مرسوله و طولانی شدن مراودات پستی این استان با تهران می شد.

مدیر کل پست استان ابراز امیدواری نمود با راه اندازی این خط مردم استان از این ظرفیت ایجاد شده  استفاده کامل نمایند.

48

کد خبر 1414957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =