با اجرای «طرح قربانگاه»؛نذورات «عید قربان» را به دست نیازمندان چهارمحال و بختیاری برسانیم

مدیرکل کمیته امداد استان چهارحال و بختیاری گفت: طرح قربانگاه، هم‌زمان با سراسر کشور با هدف رساندن نذورات عید قربان به دست نیازمندان اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، علی ملک پور با اشاره به آغاز پویش «طرح قربانگاه» هم‌زمان با سراسر کشور در استان بیان کرد: مردم نیکوکار استان می‌توانند نذورات خود را در قالب پول نقد و یا دام از طریق کمیته امداد به دست خانواده‌های نیازمند برسانند.

وی افزود: امسال با توجه به شرایط خاص ناشی از انتشار ویروس کرونا، ذبح دام قربانی علاوه‌بر نظارت و با هماهنگی دامپزشکی همراه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی انجام و به دست نیازمندان رسانده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بابیان اینکه امکان مشارکت مردم در طرح نذر قربانی با هر مبلغی امکان‌پذیر است ادامه داد: این نهاد بر اساس نذورات نقدی جمع‌آوری شده و به نیت افراد خیر اقدام به تهیه دام زنده و توزیع گوشت قربانی در میان نیازمندان می‌کند.

ملک پور با اشاره به اینکه سال گذشته یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نذورات مردم نیکوکار استان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان رسانده شد گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری کد #۱۸۸۷۷ و یا به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۰۴۸۲۹ صندوق امداد ولایت واریز کنند.

وی بابیان اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت emdad.ir مراجعه کنند خاطرنشان کرد: محل قربانی در هر شهر، در مجاورت محل برگزاری نماز عید قربان برپا می‌شود.

46

کد خبر 1415230

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =