قول یک نماینده مجلس به مردم برای بازگشت فردوسی پور به تلویزیون

خبرورزشی نوشت: رئیس فراکسیون ورزش مجلس از پیگیری این فراکسیون برای احیای برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی‌پور خبر داد و گفت: در این راستا با رئیس سازمان صداوسیما مذاکراتی خواهیم داشت.

از وقتی جلوی پخش برنامه ۹۰ گرفته و حتی صدای عادل فردوسی پور در گزارش های فوتبال نیز سانسور شد، اخباری مختلفی مبنی بر حل مشکل رئیس شبکه ۳ با فدروسی پور به گوش رسید. حتی مجلسی که دوره اش تمام شد نیز در این راستا کوشش هایی کرد اما گویا به نتیجه لازم نرسید.

حالا این بار یک نماینده مجلس دیگر به نام محمدمهدی فروردین در جایگاه رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی قصد دارد فعالیت هایی در رابطه با بازگشت فردوسی پور به تلویزیون انجام بدهد.

نماینده مردم نماینده فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین می گوید؛ «تنها راهی که می‌تواند پاسخی برای ابهامات و سئوالات مردم در حوزه ورزش باشد، حمایت از برنامه‌های تلویزیونی پربیننده است که برنامه ۹۰ با مدیریت و اجرای عادل فردوسی پور به خوبی چنین مسیری را طی می‌کرد.»

این نماینده مجلس، احیای برنامه ۹۰ با حضور عادل فردوسی پور یکی از مطالبات مردمی می داند و یک قول بزرگ به مردم می دهد؛ «این قول را به مردم می دهم که تمام تلاش خود را برای بازگشت برنامه ۹۰ و عادل فردوسی پور به صدا و سیما انجام خواهم داد.»

رئیس فراکسیون ورزش مجلس به نکته ای جالب اشاره می کند که خواندنش خالی از لطف نیست؛ «امروز که شعار در خانه بمانیم برای ریشه کن شدن ویروس کرونا را سر می‌دهیم یکی از بهترین برنامه‌هایی که برای مخاطب جذابیت دارد، احیای برنامه ۹۰ است که جای خالی آن به شدت حس می‌شود. امروز مردم ما حال خوبی ندارند، بازگشت برنامه ۹۰ می‌تواند به ارتقای شاخص امید اجتماعی کمک کند لذا امیدوارم بازگشت عادل فردوسی پور یکی از بهترین خبرهایی باشد که بتوانیم در آینده‌ای نزدیک به مردم نوید دهیم.»

باز هم یک نکته دیگر در مصاحبه این نماینده مجلس که نشان می دهد مسولان ما خیلی چیزها را می بینند و می دانند؛ «اخیرا حتی در نظرسنجی‌های سازمان صدا و سیما، برنامه‌های جایگزین ۹۰ حتی در بین ۱۰ برنامه پرمخاطب رسانه ملی هم قرار ندارند در حالیکه دقیقا در همان ساعت برنامه ۹۰ روی آنتن می‌روند. صدا و سیما نباید اقتدار خود را از دست دهد و این اقتدار بر پایه همین برنامه‌های پر مخاطب شکل گرفته است لذا پخش برنامه ۹۰ در بسترهای اینترنتی به ضرر رسانه ملی خواهد بود.»

256 251

کد خبر 1415236

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۵:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
  26 6
  تا عادل برنگرده هیچ برنامه ای رو توی تلوزیون نگاه نمیکنم
 • ناشناس IR ۱۵:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
  23 4
  خدا کنه برگرده دوباره فوتبالای تیم مورد علاقمونو نگاه کنیم
 • GB ۱۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
  5 9
  وقتی مجری و گزارشگر واقعی با حداقل استاندارد تلویزیونی ندیده باشیم به افرادی مثل عادل دخیل می بندیم.
 • بی نام GB ۲۰:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۵/۰۷
  0 13
  فردوسی پور به اندازه کافی پشتش محکم هست که بیست سال برنامه نود را داشته ، حالا مدتی بخاطر کناررفتن مدیری که پشتیبانش بود دچار نوسان شده ، شما نگران ایشان نباشید.