پاتوسی: بهترین بازیکن لیگ ایران بودم ولی به تیم ملی دعوت نشدم

ایسنا نوشت: هافبک فولاد خوزستان از عدم دعوت به تیم ملی فوتبال کشورش ابراز ناراحتی کرد.

آیاندا پاتوسی هافبک تیم فوتبال فولاد خوزستان با انتقاد از عدم دعوت به تیم ملی فوتبال کشورش گفت: گاهی اوقات احساس می کنم که نادیده گرفته شده ام. من احساس می کنم وقتی در خارج از کشور هستم آنها نمی دانند که من چه کاری انجام می دهم زیرا فصلها و بازیهای خوبی را گذرانده ام اما فرصتی به من داده نشده است.

او ادامه داد: بعضی اوقات به مربیان بستگی دارد و بعضی از مربیان به شما اعتقادی ندارند. این بستگی به من ندارد بلکه مربی و افراد درگیر آن هستند. یک زمانی که استوارت باکستر تیم را برای جام ملتهای آفریقا انتخاب می کرد، من در ایران خیلی خوب کار می کردم و گل می زدم و بهترین بازیکن لیگ در آن زمان بودم اما او هرگز تماس نگرفت. 

پاتوسی ضمن تأکید بر اینکه وی از سیاست های انتخاب بازیکن برای تیم ملی فوتبال آفریقای جنوبی انتقاد نمی کند، تأکید کرد که فهم چگونگی انجام آن آسان نیست.

وی در ادامه گفت: اگر شخصی سبک شما را دوست داشته باشد می توانید بازیهای ملی های بیشتری انجام دهید. من نمی دانم که آیا آنها تمام بازیکنان خارج از کشور را زیر نظر می گیرند یا فقط به کسانی که برای تیم های بزرگ در کشور بازی می کنند، نگاه می کنند. من نمی دانم که این پروسه چگونه کار می کند اما من تمام تلاش خود را در جایی که هستم انجام می دهم.

بیشتر بخوانید: پرسپولیس از جام حذفی انصراف می‌دهد؟

256 41

کد خبر 1415298

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =