تصمیم ترامپ به ضرر جمهوری خواهان تمام می شود؟

ایسنا نوشت: جمهوری‌خواهان یک بار اکثریت را در رای‌گیری پستی در فلوریدا به دست آوردند اما این برای قبل از مداخله دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بود.

 خبرگزاری آسوشیتدپرس، چند ماه پس از تقبیح رای‌گیری پستی از سوی ترامپ، حال جمهوری‌خواهان در ایالت‌های کلیدی برای ترغیب رای‌دهندگان برای حضور از راه دور، خود را عقب‌تر از دموکرات‌ها یافته‌اند.

در حالی که دموکرات‌ها تعداد رای‌دهندگان‌شان را که درخواست مشارکت پستی در انتخابات را دارند، به نسبت سال ۲۰۱۶ دو برابر کرده‌اند، در همین مدت مشابه، جمهوری‌خواهان تنها افزایش حدودا ۱۰ درصدی را تجربه کردند.

آمار و ارقام جدید سندی است که نگرانی بسیاری از جمهوری‌خواهان درباره توئیت‌های ترامپ در مورد رای‌گیری پستی را تایید می‌کند؛ رای‌دهندگان جمهوری‌خواه گوش فرا می‌دهند و به نظر می‌رسد چندان تمایلی به بهره‌ گرفتن از آنچه بسیاری از مقام‌های انتخاباتی و سلامت تاکید دارند که آسان‌ترین و سریع‌ترین راه برای رای‌ دادن در این پاندمی است، ندارند.

این آمار به حدی واضح است که جمهوری‌خواهان فلوریدا به نسبت سال‌های گذشته تغییر موضع داده‌اند و اکنون برای متقاعد ساختن رای‌دهندگان برای استفاده از جایگزین دیگری برای رای‌دهی در "روز انتخابات" تلاش می‌کنند؛ رای‌دهی پیش از موعد حضوری.

312 310

کد خبر 1415300

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =