نخستین جشنواره برندینگ گردشگری در کیش

به منظور برندسازی توریسم و با هدف حمایت از استارتاپ ها و تولیدکنندگان محتوای تبلیغاتی در حوزه گردشگری برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین وبه نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، نخستین جشنواره برندینگ گردشگری کیش در بخش های آثار "رادیو، تلویزیونی، چاپی و محیطی، محتوای دیجیتال و فضای مجازی، کمپین ها و برندینگ با حضور اساتید و بزرگان صنعت تبلیغات، مدیران و مسئولین عالی رتبه کشور، شرکت های تبلیغاتی و سازندگان محتوای تبلیغاتی، روابط عمومی ها، آژانس های خدمات مسافرتی و گردشگری از ۲۷ مرداد در جزیره کیش برگزار خواهد شد.

"جشنواره تبلیغات کیش" از ابتدای تیر ماه با انتخاب و معرفی اعضای هیئت داوران این جشنواره و اعلام فراخوان آثار، فعالیت خود را آغاز کرده است و پس از اتمام زمان فراخوان، بررسی آثار ارسال شده به این دبیرخانه از ۲۷ تا۳۱مرداد سال جاری ادامه خواهد داشت و به مقام نخست در هر بخش، تندیس جشنواره و به مقام های دوم و سوم دیپلم افتخار و لوح تقدیر اهداء می شود.

علاقمندان جهت شرکت در تمامی رشته ها و ارسال آثار خود به دبیرخانه جشنواره می توانند تا بیستم مرداد با مراجعه به آدرس وب سایت:Www.kishtaf.com نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

همچنین مقتاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره از طریق شماره تلفن ۲۸۴۲۸۱۹۱ – ۰۲۱ از ساعت ۱۰ تا ۱۷ به جز روز های تعطیل می توانند با دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.

46

کد خبر 1415385

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =