وکیل «سان»: جانی‌ دپ، معتادی ناامید است!

فارس نوشت: ساشا واس، وکیل روزنامه «The Sun»، با ارائه اظهارات نهایی به عنوان دفاع در برابر اتهامات «جانی دپ» هنرپیشه فیلم «دزدان دریایی کارائیب» گفت: او یک معتاد ناامید است که بارها کنترل خود را از دست داده و توانایی مهار کردن خشم خود را ندارد.

جانی دپ دوشنبه یک روز مانده به استماع دادرسی پرونده‌اش علیه روزنامه «The Sun» به مالکیت «روپرت مرداک» و سردبیری «دن ووتون» در دادگستری سلطنتی لندن حاضر نشد اما همسر سابق وی «امبر هرد» هنرپیشه «آکوامن» با روحیه خوبی حضور داشت.

«ساشا واس»، وکیل روزنامه «The Sun»، با ارائه اظهارات نهایی به عنوان دفاع در برابر اتهامات «جانی دپ» هنرپیشه فیلم «دزدان دریایی کارائیب» گفت:، او یک معتاد ناامید است که بارها کنترل خود را از دست داده و توانایی مهار کردن خشم خود را ندارد. 

جانی دپ از گروه روزنامه‌های خبری و «دن ووتون» بخاطر درج یک مقاله در وبسایت «The Sun» در دادگاه شکایت کرده که او را به کتک زدن همسرش متهم کرده است. دپ اما هرگونه خشونت در مورد «امبر هرد» را که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ همسرش بوده را انکار می‌کند. «ساشا واس» وکیل می‌گوید اتهامات خشونت امبر هرد علیه جانی دپ در طول یک شب در سال ۲۰۱۵ با ادله و شواهدی متعدد به دادگاه تسلیم شده است.

واس تصویری را برای دادگاه به نمایش گذاشت که به این مساله اشاره کند که خانم امبر هرد فاقد توانایی فیزیکی برای غلبه در هر نوع درگیری فیزیکی است. او همچنین مواردی را توضیح داد که دپ خانم امبر هرد را با الفاظ موهن جنسی توصیف می‌کرده است.

این وکیل در ادامه توضیح داد که تمام مشکلاتی که جانی دپ پیش آورده بود و شواهد مستند در این مورد هم موجود است، حاکی از این است که دپ زندگی بزرگسالی خود را با خشونتی متاثر از سوء مصرف الکل و مواد مخدر تخریب کرده است.

وی گفت: جنبه دیگر که از نظر سوء مصرف مواد حائز اهمیت است، یادآوری این مساله آقای دپ از رفتار ننگین خود است که به قدری در اثر سوء مصرف مواد مخدر به شدت آسیب دیده است که حتی ممکن است از میزان خشونت و رفتار وحشتناک خود آگاهی نداشته باشد و به خاطر همین مشکلات خانم هرد به دلیل تهدید جانی به شدت ترسیده بود.

دپ تمام اتهامات مربوط به خشونت علیه خود را که طی سه هفته گذشته در دادگاه مطرح شده را تکذیب می‌کند و به نوبه خود هرد را به عنوان عامل مرتکب جرم متهم می‌کند.

جلسه پایانی روز سه شنبه است که انتظار می‌رود دپ در آن حضور داشته باشد.

۲۴۱۲۴۱

کد خبر 1415531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =