تجلیل از زوج‌های جوان شهرداری شهرکرد در هفته ازدواج

شهردار شهرکرد گفت: همزمان با هفته ازدواج ۳ نفر از کارکنان شهرداری شهرکرد مورد تجلیل و تشویق قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ،مهندس بهادر عبدالغنی اظهارداشت: در هفتمین روز از هفته ازدواج با عنوان «جوانان، حفظ سنت‌ها و ارزش‌های اسلامی، عفاف، تحکیم بنیان خانواده»، ۳ نفر از کارکنان مجموعه مدیریت شهری که اخیرأ ازدواج نمودند، مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه ازدواج یادآور پیوندی مقدس و میثاق الهی است، افزود: ازدواج مایه آرامش و اطمینان فرد و تحکیم بنیان خانواده و ثبات و پایداری و امنیت اجتماعی می‌شود.

شهردار شهرکرد بیان کرد: سنت حسنه ازدواج، سنتی است الهی که همت همه دستگاه‌های دولتی در جهت تشویق و ترغیب جوانان به اجرای این امر الهی را می‌طلبد.

عبدالغنی خاطرنشان کرد: سرمشق قراردادن الگوی زندگی فاطمی می‌تواند بسیاری از سختی‌های زندگی امروزی را برطرف کند و این مقوله نیازمند شناخت بیشتر سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.
 
وی با بیان اینکه ارج نهادن و عمل به توصیه‌های اخلاقی و اجتماعی بزرگان دین به ویژه عمل به امر ازدواج، در جامعه اسلامی دارای جایگاهی متعالی است، گفت: زندگی ارزشمند و با سعادت حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) به عنوان یک پیوند آسمانی و ملکوتی و با ابعاد متعالی شخصی و اجتماعی باید الگوی تمامی زوج‌های جوان باشد.

48

کد خبر 1415632

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =