۰ نفر
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: سرهنگ شرافتی از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور از هشتم تا یازدهم مرداد ماه خبر داد.

سرهنگ ایوب شرافتی، جانشین رئیس پلیس راه ناجا درباره محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته (چهارشنبه ۸ مرداد ماه تا شنبه ۱۱ مرداد) اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر امروز چهارشنبه ۸ مرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۱ مرداد ماه از محورهای کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا افزود: تردد موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک مانعی ندارد.

او با اشاره به تردد خودروهای سواری در محور کندوان گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز جمعه ۱۰ مرداد ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران-شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یکطرفه می‌شود.

سرهنگ شرافتی درباره تردد در محور هراز بیان کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ روز جمعه (۱۰ مرداد ماه) از رودهن به سمت آمل ممنوع است و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به‌ صورت یکطرفه است.

جانشین رئیس پلیس راه ناجا افزود: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها است و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها لغو می‌شود.

او با اشاره به تردد وسایل نقلیه سنگین به استثنای حاملان مواد سوختی و یا فاسدشدنی گفت: در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است و در محور هراز نیز تردد تمام تریلرها کماکان ممنوع است.

سرهنگ شرافتی بیان کرد: تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز (۸ مرداد ماه) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه (۹ و ۱۰ مرداد ماه) از محور هراز ممنوع است.

۲۳۵۲۳۲

کد خبر 1415731

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =