فرودگاه گناباد؛ پروژه‌ای که تغییر مکرر مدیران هم تاثیری در افتتاحش ندارد

فرودگاه گناباد از آن دست پروژه‌هایی است که با وجود تغییر مکرر مدیرانش، بنایی برای افتتاح شدن ندارد.

به گزارش خبرآنلاین از خراسان رضوی : پیگیری طرح‌های عمرانی بر زمین مانده یکی از موضوعاتی است که در راستای مطالبه‌گری خود در دستور کار داشته که در همین راستا این خبرگزاری پروژه فرودگاه گناباد را که از سال 1372 در دست اجرا است را طی گزارش‌هایی تحت عنوان "چرا فرودگاه گناباد افتتاح نشد؟" و " آخرین وضعیت احداث فرودگاه گناباد از زبان معاون عملیاتی فرودگاه‌های کشور" و " حرکت لاک‌پشتی یک پروژه| فرودگاه گناباد به سرانجام نمی‌رسد" و چندین گزارش دیگر به این مهم پرداخته است.

اما این بار مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی که در سفر قبلی خود به گناباد و بازدید از فرودگاه این شهر قول پرواز را در سال ۹۹ داده بود امروز در بازدید مجدد خود از این پروژه بهره‌برداری از آن را نیازمند عزم جهادی مسئولان دانست.

محمود امانی؛ مدیرکل فرودگاه‌های استان خراسان رضوی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ساخت فرودگاه گناباد اظهار داشت: مردم به دنبال سیاست و جریان‌های چپ و یا راست نیستند بلکه خواستار مسئولانی خدوم و رویکردی جهادی‌اند.

وی ابراز امیدواری کرد که با روحیه همراهی و همدلی و تعامل مسوولان و امام جمعه و نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی امسال طرح احداث فرودگاه گناباد در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی سرعت بخشی در اجرای طرح گازکشی و فیبرنوری و برق‌رسانی فرودگاه گناباد را خواستار شد تا به موازات سایر طرح‌های در دست اجرا تا دو ماه آینده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

امانی افزود: تجهیزات بازرسی و سیستم‌های کمک ناوبری، دستگاه برج مراقبت و ماشین‌آلات آتش نشانی و تجهیزات مربوطه به موازات تکمیل فرودگاه گناباد تامین و ارسال می‌شود.

وی سرعت‌بخشی در تکمیل طرح احداث فرودگاه این شهرستان را در اولویت اقدامات اداره کل فرودگاه‌های خراسان رضوی دانست و ادامه داد: از همه ظرفیت‌های موجود در این ارتباط استفاده می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های خراسان رضوی گفت: طرح احداث فرودگاه گناباد از نظر اجرا ۸۷ درصد و از لحاظ ریالی و تخصیص اعتبار ۹۳ درصد پیشرفت دارد.

فرودگاه گناباد هنوز افتتاح نشده؛ دو مدیر به خود دیده و در سال گذشته ایزدی که هم اکنون مسئولیت طرح‌های عمرانی اداره کل فرودگاه‌های خراسان رضوی را برعهده دارد مدیر فرودگاه گناباد بود که محمود امانی روز گذشته توکلی کندری که پیش از این معاونت اداره کل فرودگاه‌های استان سیستان و بلوچستان را عهده‌دار بود را به سمت مدیر فرودگاه گناباد منصوب کرد.

46

کد خبر 1415809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =