فرمانده سپاه استان کرمان: پدران و مادران شهدا سرمایه و الگویی ارزشمند برای جامعه هستند

فرمانده سپاه استان کرمان پدران و مادران شهدا را سرمایه و الگویی ارزشمند دانست و گفت: با درس گرفتن از آنها آینده خوبی برای خود ترسیم کنیم.

به گزارش خبرآنلاین از کرمان : سردار حسین معروفی صبح امروز و در حاشیه آیین تشییع پدر والا مقام شهیدان حمیدرضا و مجید انجم‌شعاع و  جانبازان گران‌قدر مسعود و سعید انجم‌شعاع  اظهار داشت: پدران و مادران شهدا اسوه صبر و ایثار هستند.

وی با تسلیت درگذشت پدر شهیدان انجم‌شعاع بیان کرد: این پدر بزرگوار هم خود از مجاهدان و جانبازان دوران دفاع مقدس و هم پدر ۲ شهید گرانقدر و ۲ شهید بزرگوار است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان این خانواده را خانواده‌ای مجاهدخیز عنوان کرد و افزود: این پدر فداکار و با ایمان، با همت بلند خود و با پیروی از مکتب اهل‌بیت(ع) فرزندانی مومن و شجاع تربیت و برای سرافرازی اسلام و انقلاب روانه میدان جهاد کرد.

وی با بیان اینکه پدر شهیدان انجم‌شعاع الگوی صبر، ایثار، متانت و معلم اخلاق برای همه جامعه است گفت: این پدر بزرگوار همه هستی و میوه‌های زندگی خود را در راه اسلام و انقلاب نثار کرده است.

معروفی با اشاره به اینکه پدر شهیدان انجم‌شعاع خود نیز از رزمندگان دوران دفاع مقدس بوده و از جانبازان بزرگوار است افزود: این انسان بزرگ سال‌ها در بدترین شرایط صبر کرده و شکرگزار خداوند بود.

وی با تاکید بر اینکه پدران و مادران شهدا بزرگترین و بهترین الگوهای ما هستند گفت: مراقب باشیم مجاهدت‌های این انسان‌ها را فراموش نکرده و با درس گرفتن از آنها آینده خود را به خوبی ترسیم کنیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در پیامی مشترک درگذشت پدر شهیدان انجم‌شعاع را تسلیت گفتند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت پدر صبور و فداکار حاجی انجم‌شعاع پدر بزرگوار شهیدان و جانبازان مجید، حمیدرضا، سعید و مسعود انجم‌شعاع موجب تاثر و تالم خاطر شد.

آن پدر فداکار و با ایمان، با همت بلند خود و با پیروی از مکتب اهل‌بیت (ع) فرزندانی مومن و شجاع تربیت و برای سرافرازی اسلام عزیز و انقلاب شکوهمند اسلامی ایران روانه میدان جهاد کرد، این مصیبت وارده را به ارواح مطهر آن شهیدان، بازماندگان و خانواده محترم ایشان تسلیت گفته و امیدواریم روح مطهر آن بزرگوار در کنار ارواح طیبه فرزندان عزیز خود مشمول رحمت الهی قرار گیرد.

46

کد خبر 1415814

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =