ارائه سبد کالای ویژه اعیاد به خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: کارت امداد ولایت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در اعیاد سعید قربان و غدیر برای دریافت سبد کالا شارژ می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ مهرعلی حق گویان، مدیرکل کمیته امداد استان قزوین اظهار کرد: همزمان با اعیاد معظم قربان و غدیر مرحله دوم رزمایش ایران همدل برای کمک به خانواده های نیازمند اجرا می‌شود.
حق گویان ادامه داد: با همکاری و هم افزایی کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مددجویان تحت حمایت سبد کالا دریافت می کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین بیان کرد: برای دریافت این سبد کالا نیازی به مراجعه و یا ثبت نام مددجویان نیست بلکه گروه هدف شامل مددجویانی است که در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ کمک معیشت عادی و تبصره ۱۴ دریافت کرده اند.
او افزود: سبد کالای حمایتی به مددجویان این نهاد شامل برنج، روغن و مرغ منجمد برای توزیع از طریق فروشگاه های طرف قرارداد بوده و توزیع آن طی روزهای آینده آغاز می شود.
حق گویان عنوان کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع کرونا در زمان توزیع از مسائلی است که مورد توجه قرار خواهد گرفت از این رو برای جلوگیری از تجمع، ازدحام و به جهت حفظ سلامت مددجویان توزیع به صورت مرحله ای و نوبت بندی انجام می شود.
او تصریح کرد: با توجه به اینکه توزیع سبد غذایی تنها از طریق فروشگاه انجام می شود، با هماهنگی های انجام شده با فروشگاه طرف قرارداد در مناطقی که فروشگاه نداریم، عاملی برای توزیع مشخص و فعال می شود.
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: مددجویان مشمول دریافت این سبد کالا نیازی به مراجعه ندارند چراکه کارت امداد ولایت آنها شارژ شده و می توانند خرید کنند.

48

کد خبر 1416108

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =