مسلم آقاجانزاده: چون کار کودک انجام می‌دهیم باید نصفه غذا بخوریم؟

مسلم آقاجانزاده، تهیه کننده برنامه کودک معتقد است که هزینه‌هایی که صرف ساخت برنامه کودک می‌شود دقیقا برابر هزینه‌های ساخت برنامه بزرگسالان است، اما بودجه‌ای که به برنامه کودک تعلق می‌گیرد دقیقا نصف آن برنامه‌ها است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، موضوع اصلی که همیشه در میان اهالی تلویزیون محل انتقاد بوده، مشکل کمبود بودجه است، علاوه بر کمبود بودجه موضوع نصف بودن بودجه ساخت برنامه کودک نسبت به برنامه بزرگسال  نیز بسیار جای بحث دارد. 

درباره این موضوع با مسلم آقاجانزاده، تهیه کننده برنامه «بچه محل» گفت و گو کردیم و او که بسیار از این موضوع گله‌مند بود باور داشت که همه هزینه‌هایش با هزینه‌های ساخت سریال بزرگسال یکسان است اما بخاطر شرایط کمترین بودجه را دریافت می‌کند او درباره مشکلات ساخت برنامه با بودجه کم به خبرآنلاین گفت: «بودجه‌ای که ما می‌گیریم نصف برنامه بزرگسال و سریال است. هزینه ساخت برنامه‌ای که من می‌سازم چه تفاوتی با سریال بزرگسال دارد که بودجه ما نصف است؟ من هم همان لوکیشن را دارم، همان بازیگر را دارم، همان میزان باید پول لامپ بدهم هزینه گریمور بدهم. اتفاقا گریموری که در این کار با ما همکاری می‌کند، شهرام خلج است که یکی از بهترین گریمورهای سینما است یا کسی که کار موسیقی این برنامه را می‌دهد، برای احسان خواجه‌امیری و محمد علیزاده هم موسیقی می‌سازد، همین آدم برای من هم موسیقی می‌سازد، فرقش چیست؟ من برای افزایش کیفیت کار سعی کردم بهترین‌ها را جذب کنم.»

او در انتقاد به نصف بودن بودجه سریال سازی کودک ادامه داد: «چون کار من کودک است باید دستمزد کمتر بدهم؟ من می‌توانم به بازیگرم بگویم نصفه خرج کند؟ یا چون مثلا کار کودک انجام می‌دهند نصفه غذا بخورند، یا نصفه رفت و آمد کنند؟ بازیگر همان بازیگر است و خوشبختانه این موضوع را مردم می‌بینند و هرکجا که پای مردم در میان است برنامه ما هم رتبه می‌آورد، اما متاسفانه چون کار کودک می‌کنیم بین مدیران اول نیستیم

متن کامل گفت و گو را در خبر آنلاین بخوانید

۵۷۲۴۵

کد خبر 1416150

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =