تکلیف ۲ مدافع استقلال امروز مشخص می‌شود

تسنیم نوشت؛ قرار است پس از تمرین امروز تیم فوتبال استقلال، تکلیف دو بازیکن این تیم برای قرار گرفتن در لیست ۱۸ نفره دیدار برابر سپاهان مشخص شود.

تیم استقلال روز دوشنبه در دیداری معوقه از هفته بیست‌وسوم لیگ برتر توانست در جم مقابل پارس جنوبی به برتری دست یابد تا با روحیه‌ای مضاعف آماده بازی فردا برابر سپاهان شود، دیداری که نتیجه آن برای قرار گرفتن در رده دوم جدول و کسب سهمیه آسیا اهمیت زیادی دارد.

فرهاد مجیدی در دیدار با پارس جنوبی، دو مدافع مرکزی تیمش یعنی سیاوش یزدانی را به دلیل آماده نبودن و محمد دانشگر را به خاطر مسئله انضباطی در اختیار نداشت. یزدانی در تمرینات دو سه روز گذشته خوب عمل کرده است و به احتمال زیاد در لیست 18 نفره استقلال برای دیدار با سپاهان حضور خواهد داشت، اما بازی کردنش در ترکیب اصلی بستگی به نظر کادر فنی دارد.

دانشگر اما، از روز گذشته به تمرینات اضافه شد و شانس کمی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی و حتی 18 نفره استقلال دارد. شاید با توجه به اهمیت بازی فردای تیم استقلال مقابل سپاهان، این بازیکن نیز در لیست 18 نفره قرار بگیرد. قرار گرفتن یزدانی و دانشگر در لیست استقلال پس از تمرین امروز مشخص خواهد شد.

252 252

کد خبر 1416442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =