واکنش کاخ سفید به سیاست توییتر درقبال پیام‌های توییتری رهبر انقلاب

ایسنا نوشت: معاون مطبوعاتی رئیس‌جمهور آمریکا از موضع شرکت توییتر در برابر پیام‌های توییتری رهبر انقلاب اسلامی ایران انتقاد کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی کاخ سفید، کایلی مک انانی معاون مطبوعاتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز گذشته در کنفرانس خبری‌اش در پاسخ به این سوال که واکنش کاخ سفید به درخواست دولت رژیم صهیونیستی از توییتر برای حذف پیام های توییتری رهبر انقلاب اسلامی ایران و خودداری این شرکت از این کار، در مقایسه با محدودیت هایی که به خاطر "تمجید خشونت" و ترویج اخبار کذب برای پیام های توییتری ترامپ ایجاد کرده، چه می باشد، گفت: من روایت نیویورک پست از این موضوع را دیده‌ام و  فکر کردم که حقیقت را به ما نشان می‌دهد. همچنین موضع این شبکه اجتماعی را به ما نشان می دهد که حاضر نیست پیام های توییتری آیت الله خامنه ای را بررسی کند اما پیام های توییتری رئیس جمهور ترامپ را ارزیابی می کنند.

مک انانی ادامه داد: کاملا آشکار بوده و نمایانگر تعصب سرسخت و کورکورانه آن ها نسبت به محافظه کاران و این رئیس جمهور است. دولت در حال ارائه دادخواستی به کمیسیون فدرال ارتباطات است تا تغییراتی در مقررات ایجاد شده و شبکه های اجتماعی برای سانسورشان پاسخگو شوند.

310 310

کد خبر 1416668

برچسب‌ها